środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 14371 wyświetleń

Kronika 997

05.07.2010r.

Kradzież roweru

O godzinie 9.40 dyżurny został poinformowany, że w dniu 27.06.2010 roku około godziny 16.00 w rejonie klubu Hades został skradziony rower górski na szkodę mieszkańca Grajewa. Wartość strat 400 zł.

Kolizja drogowa

O godzinie 14.16 dyżurny został poinformowany, że w Białaszewie doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż  kierujący samochodem m-ki Oplem Omega nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem m-ki Opel Astra. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kradzież roweru

O godzinie 15.00 dyżurny został poinformowany, że w okresie czasu od 30.06.2010 do 03.07.2010 na Os. Centrum z piwnicy został skradziony rower na szkodę mieszkanki Grajewa.  Wartość strat oszacowano 200 zł.

06.07.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 8.00 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na skrzyżowaniu ul. Przemysłowej i ul. Cmentarnej doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż  kierujący fordem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z citroenem. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kolizja drogowa

O godzinie 11.45 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Przemysłowej doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący toyotą wykonując manewr cofania uderzył w peugeota. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

07.07.2010

Osoby poszukiwane

Policjanci zatrzymali cztery osoby, które były poszukiwanie na podstawie nakazu wydanego przez sąd, celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Kolizja drogowa

O godzinie 13.30 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. M. Konopnickiej  doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący nissanem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z lancią. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

08.07.2010

Uszkodzenie mienia

O godzinie 6.55 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Wiktorowo w nocy w oplu została wybita przednia szyba i uszkodzono bok pojazd. Wartość start właściciel oszacował na kwotę 1000 zł.

09.07.2010

Kradzież kosy spalinowej

O godzinie 10.00 dyżurny został poinformowany, że w dniu 08.07.2010 roku w godzinach 22.30-24.00 w miejscowości Sojczyn Borowy z niezabezpiecznoego samochodu skradziono kosę spalinową. Wartość start właściciel oszacował na kwotę 2500 zł.

10.07.2010

Kradzież sklepowa

O godzinie 12.41 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. 9PSK w Grajewie doszło do kradzieży. Przybyli na miejsce policjanci zwrócili towar do sklepu, a sprawcę kradzieży, mieszkańca gm. Grajewo ukarali mandatem karnym.

Kolizja drogowa

O godzinie 16.05 dyżurny został poinformowany, że na trasie Wąsosz- Ławsk doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący polonezem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z oplem. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Zderzenie 5 pojazdów

O godzinie 16.40 dyżurny został poinformowany, że na trasie 61 w Tamie doszło do kolizji drogowej z udziałem pięciu samochodów. Policjanci ustalili, iż kierujący volkswagenem nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył bmw, którym kierował mieszkaniec Zambrowa. Ten zaś uderzył w poprzedzającego go subaru. Kierujący subaru uderzył w jadącego przed nim audi, które to uderzyło w poprzedzającego go lanosa. Okazała się, że kierujący volkswagenem 42- letni mieszkaniec Augustowa był w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz mężczyzn za jazdę na podwójnym gazie odpowie przed sądem. Dodatkowo odpowie za spowodowanie kolizji.

11.07.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 1.48 dyżurny został poinformowany ,że na trasie 61 na odcinku Grajewo- Popowo doszło do kolizji drogowej. Policjanci na miejscu ustalili, że kierująca volkswagenem obywatelka Litwy nie ustąpiła pierwszeństwa podczas zmiany pasa ruchu i uderzyła w passata. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawczyni kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kolizja drogowa

O godzinie 18.16 dyżurny został poinformowany, że na trasie 61 na odcinku Miecze - Bełda doszło do kolizji drogowej. Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący mazda mieszkaniec nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzyła w renaulta. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

KPP w Grajewie

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (1)

Kosa spalinowa dzieki interwencji policji została odzyskana za pomoc dziekuje

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.