Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11719 wyświetleń

Kronika 997

16.11.2009 r.

Kradzież drewna

O godzinie 16:43 dyżurny został poinformowany przez  mieszkankę gm. Szczuczyn, że w okresie od 12-14.112009 r. nieznany sprawca dokonał kradzieży z jej działki, która znajduje się w m. Obrytki, drzewa o wartości 400zł.

Kolizja drogowa


O godzinie 17: 05 w na skrzyżowaniu ul .Wojska Polskiego z ul. Górną doszło do kolizji drogowej. Kierujący VW Vento mieszkaniec Grajewa, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z Toyotą , którą kierował również mieszkaniec Grajewa. Uczestnicy kolizji trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.

17.11.2009r

Kradzież z włamaniem


Około godziny 8:50 dyżurny został poinformowany przez mieszkańca Grajewa, że w okresie od 25.10.2009r. do 11.11.2009r. nieznany sprawca włamał się do budynku gospodarczego i ukradł urządzenia elektryczne. Wartość start właściciel oszacował na kwotę 500zł. Potrącenie na przejściu dla pieszych

Wczoraj po południu w Grajewie na ulicy Ełckiej 57-letni kierowca opla potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 71-latkę. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna nie zatrzymał się przed przejściem. Kobieta była już na pasach, gdy nagle uderzyła w nią rozpędzona astra. Mieszkanka Grajewa z urazem nogi i głowy trafiła do szpitala.

Okradł Skarbonkę

Wczoraj policjanci zatrzymali mężczyznę, który w nocy z 16 na 17 listopada 2009 włamał się do domu w miejscowości Zacieczki i ukradł około 40 zł. ze słoiczka. Sprawcą okazał się 36- letni mieszkaniec gm. Białej Piskiej, który kilka godzin wcześniej spożywał alkohol z właścicielem domu. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

18.11.2009r

Kolizja z udziałem dzika


Około godziny 20:15 mieszkaniec gm. Rutka Tartak poinformował dyżurnego, że na trasie Bełda – Tama kierując samochodem m-ki Toyota Carolla potrącił dzika, który wybiegł z lasu pod samochód, poczym uciekł w nieznanym kierunku.

19.11.2009r

Kolizja drogowa


Około godziny 9:30 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Piłsudskiego doszło do kolizji drogowej. Kierujący ciężarówką mieszkaniec Rewy Mazowieckiej, podczas zmiany pasa ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla jadącej w tym samym kierunku kierującej oplem mieszkanki gm. Rajgród, w wyniku czego doszło do otarcia pojazdów. Uczestnicy kolizji trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem karnym

Kolizja drogowa

O godzinie 15:33 na drodze Szczuczyn - Czarnówek doszło do kolizji drogowej. Kierowca Kamaza nie zachował należytych środków ostrożności w trakcie cofania i uderzył w przód Fiata Dukato, którym kierował mieszkaniec powiatu Knyszyn. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kolizja drogowa

O godzinie 17.55 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Piłsudskiego doszło do stłuczki. Mieszkaniec Grajewa, który kierował Fiatem Punto wyjeżdżając z ul. Sportowej na ul. Piłsudskiego zderzył się z Oplem Vectrą. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

20.11.2009

Kradzież samochodu


O godzinie 3:06 dyżurny został powiadomiony, że w miejscowości Kuligi doszło do kradzieży samochodu. Nieznany sprawca w nocy z 19.11/20.11. 2009 w godzinach 21:00 – 3:00 ukradł Forda Fiesta wraz z kluczykami, które były pozostawione w samochodzie. Wartość strat oszacowano na 3 tys. zł.  Policja ustala okoliczności zdarzenia

KPP Grajewo

Komentarze (3)

a po co kluczyki zostawił.na 2 raz nie zostawi.dobrze że dziecko nie pojechalo.

A od kiedy Knyszyn jest miastem powiatowym poz. 7

Nieznany sprawca ukradł drzewo? Tajemnicą poliszynela jest; kim jest ów tajemniczy sprawca.Wstyd .......!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.