poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11892 wyświetleń

Kronika 997


10.10.2009 r.
- o godzinie 15:20 w Grajewie na ul. Koszarowej zatrzymano mężczyznę, który kierował  samochodem m-ki Fiat 126p znajdując się w stanie nietrzeźwości (0,77‰ alkoholu w wydychanym powietrzu).

- o godzinie 17:25 w Grajewie na ul. Szpitalnej zatrzymano mężczyznę, kierującego rowerem znajdującego się w stanie nietrzeźwości (2,14‰ alkoholu w wydychanym powietrzu).

11.10.2009 r.
- o godzinie 17:25 w Grajewie w m. Kosówka zatrzymano mężczyznę, kierującego rowerem znajdującego się w stanie nietrzeźwości (1.02 ‰ alkoholu w wydychanym powietrzu).

12.10.2009 r.

- o godzinie 06:12 na trasie 61 Popowo - Grajewo doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem osobowym m-ki VW Transporter mieszkaniec gm. Nowy Targ podczas zmiany pasa ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniki czego, doprowadził do zderzenia z samochodem   m-ki Opel Vectra, kierowanego przez mieszkankę  gm. Szczuczyn.
Kierujący nie odnieśli żadnych obrażeń. Sprawca kolizji został ukarana mandatem karnym.

12.10.2009 r.
- o godzinie 15:10 mieszkanka Grajewa osobiście powiadomiła, że w dniu 13.09.2009 r. na aukcji internetowej zakupiła perfumy za kwotę ok. 140 zł i do chwili obecnej nie otrzymała perfum oraz nie zostały zwrócone jej pieniądze

Policja Apeluje - Uważajcie na oszustów Internetowych!
Coraz częściej ofiarą oszustów zostają ludzie, którzy poprzez Internet zamierzali kupić okazyjną rzecz. Oszuści czyhają na swoje ofiary wykorzystując ich nieuwagę, pośpiech, podekscytowanie i chęć posiadania jak najszybciej i jak najtaniej nabytej rzeczy.
Dlatego:
- Bądź ostrożny przy zawieraniu transakcji przez Internet !
- Uważaj na „superokazje”. Nie zawsze to co jest widoczne na zdjęciu musi być takie samo w rzeczywistości, lub nabyte przez sprzedawcę w sposób legalny.
- Jeśli chcesz wziąć udział w aukcji internetowej, sprawdź wiarygodność sprzedawcy, jego poprzednie aukcje oraz opinię kupujących na jego temat.
- Jeśli licytujesz  w aukcji internetowej poczekaj do jej zakończenia, nim przelejesz pieniądze na konto sprzedawcy. Sprawdź, czy sprzedawca umożliwia opłatę przy odbiorze- to również wskazuje na jego wiarygodność.
- Korzystając z zagranicznych serwisów aukcyjnych nie daj się namówić na transakcję po za aukcją.
- Jeśli dostałeś e-mail z informacją o wygraniu aukcji, sprawdź dokładnie, czy wiadomość pochodzi od rzeczywistego sprzedawcy, zwłaszcza gdy podany w niej jest numer konta, na który masz przelać należność. Gdy masz wątpliwości, nawiąż korespondencję ze sprzedającym.
- Pamiętaj, że zawsze w razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skontaktować się z obsługą portalu aukcyjnego.


13.10.2009 r.
- o godzinie 6:30 w miejscowości Szczuczyn policjanci zatrzymali poszukiwanego na podstawie nakazu wydanego przez sąd celem doprowadzenia do zakładu karnego.

- o godzinie 8:00 w Grajewie policjanci zatrzymali poszukiwanego na podstawie nakazu wydanego przez sąd celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Zderzenie z żukiem
Na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja i Targowej w Grajewie kierowca żuka potrącił rowerzystkę. Na szczęście 16-letnia dziewczynka doznała jedynie ogólnych potłuczeń ciała. 35-letniego mieszkańca Grajewa policjanci ukarali mandatem.

Wczoraj tuż po godzinie 16.00 dyżurny grajewskiej Policji został poinformowany o potrąceniu rowerzystki. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja i Targowej. Jak ustalili mundurowi 35-letni Grajewianin jadący żukiem, podczas manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 16-letniej mieszkance miasta, nadjeżdżającej z przeciwka rowerem. Na szczęście dziewczyna w wyniku uderzenia doznała jedynie ogólnych potłuczeń ciała. Sprawcę kolizji grajewscy policjanci ukarali mandatem.

 
KPP Grajewo, sierż. Ewa Jabłońska

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Ogłoszenie Szpitala Ogólnego w Grajewie

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Skrót meczu z WIGRAMI

Komentarze (4)

jak zwykle czatuja p... na rowerzystow! paranoja!!! a potem statystyki wykrywalnosci rosna pijanych kierowcow tylko nie wspominaja ze 60 % na rowerze po jednym czy dwoch piwach!!!

chore jest karać rowerzystów tak samo jak pijanych kierowców ! dla rowerzysty mandat wystarczy !

STOP GŁUPOCIE !

11.10.2009 r.
- o godzinie 17:25 w Grajewie w m. Kosówka zatrzymano mężczyznę, kierującego rowerem znajdującego się w stanie nietrzeźwości (1.02 ‰ alkoholu w wydychanym powietrzu).
co za brednie!!! to moja druga próba skomentowania tych bredni i mówią że nie ma cenzury grajewiak

do grajewiaka; 2,14 promila to nie po jednym piwie a jestem ciekaw co byś powiedział jak potrącisz takiego rowerzystę i odpowiesz przed sądem za nieumyślne spowodowanie śmierci pewnie pogląd szybko ci się zmieni

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.