Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 12405 wyświetleń

Kronika 997

14.09.2009r.
Kolizja drogowa
W poniedziałek na trasie nr 61 doszło do kolizji drogowej. Kierowca ciągnika nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem.

O godzinie 15.40 dyżurny KPP w Grajewie został poinformowany, iż na trasie nr 61 Popowo – Guty doszło do kolizji drogowej.  Kierujący ciągnikiem rolniczym, 68 – letni  mieszkaniec gm. Grajewo podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym marki Volkswagen Passat, którym kierował mieszkaniec gm. Krasnopol. Passat otarł się o ciągnik, uderzył w barierkę, a następnie wjechał do rowu. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Apelujemy do kierowców o ostrożność i rozwagę !!!

18.09.2009r.
Nietrzeźwi kierujący

W miejscowości  Mierucie zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców. Rekordzista miał 3.3 promila alkoholu w organizmie.

18.09.2009 o godzinie 18.40 dyżurny KPP w Grajewie został poinformowany, iż  w miejscowości Mierucie kierujący samochodem osobowym marki Audi uderzył w rower, którym kierował mieszkaniec gm. Grajewo, powodując uszkodzenie przedniego koła po czym zamienił się miejscami z pasażerem i uciekł w kierunku swojego miejsca zamieszkania. Przybyli na miejsce policjanci udali się do domu kierowcy. Badanie alkomatem wykazało, iż 57 – letni mężczyzna miał 2.8 promila, a jego 31 – letni syn 3.3 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźni za swoje postepowanie odpowiedzą przed Sądem.

Kierowco jeżdżąc pod wpływem alkoholu stwarzasz zagrożenie dla innych.

19.09.2009r.
Pobicie

W nocy z 18/19.09.2009 w Szczuczynie pobito 18 – letniego mężczyznę. Sprawcy zdarzenia zostali zatrzymani.

Dyżurny KPP w Grajewie został poinformowany, iż w nocy z dnia 18/19.09.2009 doszło do pobicia. Na ul. Kilińskiego w Szczuczynie dwóch mężczyzn w wieku 22 i 20 lat pobiło młodszego od siebie, 18 – letniego mieszkańca Szczuczyna. Mężczyzna z ogólnymi obrażeniami twarzy i szyi trafił do szpitala. Sprawcom zdarzenia  zostały przedstawione zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


21.09.2009r.
Amator konserw

We wtorek grajewscy policjanci interweniowali wobec sprawcy kradzieży sklepowej.

O godzinie 18.30 dyżurny KPP w Grajewie został poinformowany, iż w jednym ze sklepów na os. Południe w Grajewie doszło do kradzieży konserw. Sprawcą kradzieży okazał się mieszkaniec Grajewa. Mężczyzna za swój czyn odpowie przed Sądem.

22.09.2009r.
Uszkodzenie samochodu

Policjanci z KPP w Grajewie ujawnili dwóch wandali, którzy we wtorkową noc uszkodzili samochód marki BMW.

O godzinie 1.15 dyżurny KPP w Grajewie został poinformowany, iż na os. Południe w Grajewie doszło do uszkodzenia samochodu. Okazało się, że dwóch  młodych  mężczyzn kopało w karoserię BMW uszkadzając tylnie drzwi auta. Policjanci ustalili sprawców zdarzenia. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. - inforuje KPP w Grajewie

 

piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

piątek, 19 kwietnia 2024

S61 Guty-Szczuczyn zderzenie 2 tirów

Komentarze (5)

gnojki ,laza i niszcza auta -nalezy sie im taka kara ,zeby zapamietali na cale zycie!!!!!!!!poniewaz robia to nagminnie

a jaki dym w szczuczynie byl??

Smaczne chociaż były te konserwy

Jestem ciekawy jak dlugo jeszcze popoludniami na ul. Woj.Polskiego bedą szalec motocyklisci jeżdżący na jednym kole oraz z predkością znacznie przekraczajacą 100 km/h.Czyzby dopiero po uruchomieniu nowej siedziby policji to sie skonczy?Panowie policjanci mogli by sie tez zainteresowac "paleniem gumy" na parkingu przy Lidlu w godz. wieczornych-pozdrawiam panow Policjantow

Tych co demolują samochody,jedyną karą , która by ich nauczyła rozumu,byłaby publiczna chłosta,oczywiscie nago,aby panienki pośmiały się z ich interesów.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.