Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 12050 wyświetleń

Kronika 997

02.10.2007 r.
- o godzinie 18:10 mieszkanka Grajewa powiadomiła dyżurnego KPP o kradzieży roweru górskiego o wartości 290 zł na jej szkodę z korytarza bloku na Os. 1000- lecia 3.
Apel Policji  – Jeśli ktokolwiek z mieszkańców bloku nr 3 posiada jakiekolwiek informacje na temat kradzież roweru proszony jest o przekazanie informacji dzielnicowemu lub dyżurnemu KPP. Cenne są również informacje anonimowe.

- o godzinie 20:50 w miejscowości Koszarówka policjanci zatrzymali pijanego rowerzystę; mieszkańca Białegostoku, który miał 1,86 ‰ alkoholu w organizmie.

03.10.2007 r.
- o godzinie 13:40 zatrzymano poszukiwanego mieszkańca Grajewa, 56 letniego Franciszka M., poszukiwanego przez Sąd w celu doprowadzenia do zakładu karnego.

04.10.2007 r.
- wypadek drogowy – o godzinie 16:30 w Szczuczynie na ulicy Szczuki zderzyły się dwa pojazdy: obywatel Litwy kierująca samochodem VW transporter nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył samochodu m-ki Ford kierowanego przez mieszkańca miejscowości Gronostaje. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał pasażer samochodu m-ki Ford i został odwieziony do szpitala w Grajewie. Trwają szczegółowe ustalenia, co do przyczyn zdarzenia. Kierujący byli trzeźwi.

05.10.2007 r.
- o godzinie 04:05 na trasie nr 61 w rejonie skrzyżowania do miejscowości Szymany i Toczyłowo kierowca samochodu ciężarowego m-ki Volvo obywatel Litwy potrącił przebiegającego przez drogę łosia. Kierujący był trzeźwy i nie doznał obrażeń.

- wypadek drogowy – o godzinie 06:53 na trasie nr 61 w pobliżu miejscowości Toczyłowo samochód osobowy m-ki Audi wpadł do rowu. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że prawdopodobną przyczyną zdarzenia drogowego był fakt, nieupewnienia się czy nie jest wyprzedzana przez innego uczestnika ruchu, co spowodowało, że ona sama zajechała drogę kierowcy samochodu osobowego m-ki VW. Następstwem tego było stracenie panowania nad pojazdem przez kierującą i wjechanie do przydrożnego rowu. Kobieta została przewieziona do Szpitala w Grajewie. W samochodzie znajdowało się 4 letnie dziecko, które nie odniosło żadnych obrażeń. W chwili obecnej ustalane są szczegółowo okoliczności zdarzenia.

05.10.2007 r.
- o godzinie 11:23 dyżurny KPP został poinformowany, że w Rajgrodzie z terenu cmentarza parafialnego przy ul. Warszawskiej n/n sprawca z dwóch nagrobków dokonał kradzieży elementów wykonanych z mosiądzu i brązu, o łącznej wartości strat 2.100 zł na szkodę dwóch mieszkańców Rajgrodu.

06.10.2007 r.
- o godzinie 7:20 mieszkaniec miejscowości Popowo poinformował o kradzieży paliwa w ilości ok. 200 litrów z samochodu m-ki Jelcz stojącego na jego posesji; na szkodę zgłaszającego.
Apel do mieszkańców Popowa – osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat kradzieży paliwa proszone są o kontakt z dzielnicowym lub nr 997.

07.10.2007 r.
- ok. godziny 3:00 czterech młodych mężczyzn (w wieku od 19 do 26 lat) mieszkańców gm. Sztabin, pow. augustowski) uczestników dyskoteki w klubie w miejscowości Świdry Awissa, gm. Szczuczyn wszczęło awanturę z ochroną lokalu. Osoby te zostały zatrzymane, przedstawiono im zarzuty za zakłócanie porządku na imprezie masowej. Mężczyźni ci przyznali się do winy i poddali dobrowolnie karze 1000 zł grzywny i dwóch lat zakazu wstępu na imprezy masowe. Wnioski o ukaranie tych osób zostaną rozpatrzone przez Sąd Rejonowy w Grajewie w trybie przyśpieszonym.

Rzecznik prasowy KPP w Grajewie J. Kiluk

wtorek, 6 czerwca 2023

TEAM 4 - dwa kółka i kolejka

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Wiolecie Zielińskiej

Komentarze (4)

policja nie skojarzyla ze ten pijany z koszarowki jechal wlasnie na skradzionym rowerze z tysiaclecia?

ta droda 61 to jakie nieszczescie zawsze jakies wypadki:(:(:

dobrze temu co zostawił rorwer pszed blokiem takie żeczy chowa sie do domu lub do chlewka a nie zostawia sie w miejscu publicznym

,, pszed,, blokiem to nie ma chlewików . przynajmniej na moim osiedlu.uczciwosc powinna byc w człowieku a nie w chlewiku i rowery nie ginęłyby.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.