Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12512 wyświetleń

Królewski z Mlekpolu


Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol wprowadziła na rynek nowy produkt: Ser Królewski z Kolna Wędzony. Poszerzenie porfolio serów pod marką Mlekpol jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Ser Królewski z Kolna Wędzony to ser typu holendersko – szwajcarskiego.  Cechuje się łagodnym, lekko orzechowym smakiem oraz niepowtarzalnym zapachem, który uzyskiwany jest w procesie naturalnego wędzenia. Ser dostępny jest w blokach 3 kg i 5 kg. Aktualnie wprowadzany jest do sprzedaży detalicznej na terenie całej Polski.


Mlekpol z Grajewa to największa spółdzielnia mleczarska w Polsce.
W swojej ofercie ma bardzo bogatą ofertę serów, znajdują się w niej zarówno preferowane przez konsumentów sery typu holenderskiego (Gouda, Edamski, Morski, Złoty Mazur, Mrągowski, Podlaski, Zamojski) i szwajcarskiego (Królewski z Kolna, Kurpiowski, Kormoran, Kamedulski) ale również Havarti i Salami. Mlekpol jest liderem na polskim rynku mleka UHT. Najbardziej znaną marką Mlekpolu jest Łaciate. Poza tym jest producentem produktów pod markami Milko i Mazurski Smak. Spółdzielnię tworzy 12 zakładów w: Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Augustowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim.
First Communications

Komentarze (2)

Kolno - BKL czyli Będę Kiedyś Lomżyniakiem.

Produkt lokalny, tylko dlaczego taki drogi

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.