sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11585 wyświetleń

Krew = życie

W poniedziałek, 2 czerwca 2008 roku odbędzie się akcja honorowego krwiodawstwa pod hasłem „OGNISTY RATOWNIK - GORĄCA KREW”. Akcja rozpocznie się o godz. 9.00 na parkingu przy Kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie.

Punkt krwiodawstwa mieści się również w budynku NZOZ "Medicus" w Grajewie. Zainteresowani mogą oddawać krew w poniedziałki od godz. 8.00 do 11.00. W zamian za chęć „ratowania życia innym” poznasz swoją grupę krwi, otrzymasz rekompensatę w postaci słodyczy.

Jednocześnie informujemy, że osoby zgłaszające się do oddania krwi powinny mieć ukończone 18 lat (dowód tożsamości) oraz dobry stan zdrowia.

e-Grajewo.pl


Oddali 24 litry krwi
22 litry gorącej krwi
Oddajemy krew – ZS 2
Wojewodzin oddaje krew
Akcja "Potrzebna krew"

 

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (7)

A jak sie ma rocznikowo 18 to mozna?

Punkt krwiodawstwa mieści obecie się w przychodni Medicus na I-piętrze,w budynku szpitala juz od roku nie oddaje sie krwi.

Bardzo fajna akcja zawsze komuś może to pomóc. Ludzie czas pomagać dla innych choć w taki sposób. oddawałem już 3 razy to nic strasznego :)

bardzo miłe panie pielęgniarki i bardzo przyjemna atmosfera, polecam wszystkim którzy jeszcze nigdy nie oddawali... bądźmy wszyscy "krewniakami" :)

szkoda ze tylko od 18 lat mozna:(

Hehe ja to pojde do Medicusa to nie bede musiala w kolejce czekac ;P

ja pierwszy raz oddałem krew w dniu mojej osiemnastki oddaje ja regularnie bede oddawał krew juz 19 raz warto to robic w szczegulnosci ze nic cie to nie kosztuje

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.