czwartek, 28 października 2021

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10641 wyświetleń

Kradzieże w powiecie

Kradzieże w powiecie

- 16 maja 2011 r. ok. godz. 14.00 pracownik sklepu przy ulicy 9 PSK w Grajewie poinformował telefonicznie Policję, że zatrzymał 2 sprawców kradzieży. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Grajewa, ukradli oni artykuły spożywcze na kwotę ok.100 zł. Z uwagi, iż osoby te kilkakrotnie dopuszczały się podobnych czynów, wystawiane mandaty nie skutkują, będzie sporządzony wobec nich wniosek o ukaranie do sądu.

 

- Tego samego dnia ok. godz. 16.30 w sklepie przy ul. 9 PSK mieszkaniec Grajewa dokonał kradzieży artykułów spożywczych na kwotę 23 zł. Sprawca otrzymał mandat karny.


- W KPP odebrano również zgłoszenie, że w nocy z 15 na 16 maja br. z jeziora Rajgrodzkiego w miejscowości Tama gm. Rajgród nieznani sprawcy dokonali kradzieży 4 sieci rybackich. Ogólna wartość strat to 4 tysiące złotych na szkodę gospodarstwa rybackiego s.c. w Rajgrodzie.

 

czwartek, 28 października 2021

Ograniczenie wizyt w KP PSP w Grajewie

Komentarze (2)

Piona chłopaki za te siatki. Rybacy to legalni kłusole i tępić ich ustawami nie ma jak .Tylko okraść i fest.Jeżeli jakiś rybak powie że rodzina itd to ja mogę zapytać gdzie są wymiary i okresy ochronne.Pozdrawiam złodziei siatek. Tylko nie stawiać ich na wodę bo ja wędkuję i jak zobaczę to zadzwonię na bank gdzie trzeba.

Gospodarstwo rybackie Legalni złodzieje,swięte krowy czy co?też zgłosze na policję bo prawo jednakowe nie dla kazdego

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.