sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12157 wyświetleń

Kradzież tablicy rejestracyjnej


20.07.2011 r.
Nietrzeźwy kierujący
O godzinie 19:15 w miejscowości Ławsk policjanci zatrzymali do kontroli kierującego oplem. Okazało się, że 54 - letni mieszkaniec Ławska jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 0,69 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 22:33 na trasie 61 policjanci zatrzymali do kontroli kierującego seatem. Okazało się, że 26 - letni mieszkaniec Ławska jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

21.07.2011 r.
Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 10:50 w miejscowości Adamowo policjanci zatrzymali do kontroli kierującego seatem. Okazało się, że 44 - letni mieszkaniec Płocka jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Nietrzeźwy kierujący
O godzinie 11:20 w miejscowości Szczuczyn policjanci zatrzymali do kontroli kierującego ciężarówką. Okazało się, że 33 - letni kierowca forda jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kradzież tablicy rejestracyjnej
O godzinie 20.45 dyżurny został poinformowany przez mieszkankę Grajewa, że nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną z jej samochodu m - ki Renault, który był zaparkowany na os. Broniewskiego w Grajewie - informuje oficer prasowy KPP w Grajewie

Komentarze (2)

33 leni mieszkaniec forda .

kradzież tablicy wyrobisz najgorzej kradzież auta

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.