sobota, 13 kwietnia 2024

Kraj

  • 4 komentarzy
  • 2240 wyświetleń

Kradzież drewna z lasu

Ełk

Zarzuty kradzieży drewna z lasu usłyszeli Sylwester K. i jego ojciec.  Podejrzani ścięli piłą motorową kilka drzew typu jesion, brzoza i grab. Część pociętego w klocki drewna sprawcy zawieźli ciągnikiem na posesję. Teraz synowi i ojcu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną środę. Z ustaleń policjantów wynika, że ojciec wraz z synem dokonali kradzieży kilku drzew z lasu w okolicy Bajtkowa. Przy pomocy piły motorowej ścięli i pocięli w klocki jesion, brzozę i grab. Policjanci  znaleźli miejsce składowania drewna, a także dotarli do sprawców tego przestępstwa.

Teraz Sylwester K. i jego ojciec odpowiedzą za kradzież drzewa z lasu.
Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (4)

Myslałem że znowu nasz pan lekarz zwany doktorem podjął cudze drzewo z lasu

Ludzie moze nie maja pieniedzy na opal na zime a las to jedyne miejsce skad moga wziac troche drewna.

To , i do banku mozna iśc po trochę pieniędzy

A JAKIE TO DRZEWO JAK TO GAŁĘZIÓWKA SAMA! CZY NASI STRÓŻE PRAWA NAPRAWDĘ NIE MAJĄ CO ROBIĆ TYLKO MUSZĄ CZEPIAĆ SIĘ TAKICH GŁUPOT? XAJMIJCIE SIĘ LEPIEJ TYMI, KTÓRZY WYWOŻĄ ŚMIECI DO LASU A NIE KTÓRZY SPRZĄTAJĄ LAS, NP.:Z CHORYCH DRZEW, KTÓRE NALEŻY WYCIĄĆ.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.