Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 13270 wyświetleń

Kosztowny masaż

Do mieszkania 90-letniej mieszkanki Łomży dwie kobiety weszły pod pretekstem wykonania badań. Ich wizyta kosztowała staruszkę utratę oszczędności.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w Łomży. Z samego rana do domu 90-letniej staruszki przy ul. Wesołowskiego zapukały dwie kobiety. Pretekstem wejścia do mieszkania było wykonanie badań lekarskich.  Zostały wpuszczone do środka. Jedna z nich wymasowała plecy starszej pani. Gdy obie wyszły gospodyni zorientowała się, że z sąsiedniego pokoju zginęły jej oszczędności w kwocie prawie 9 tys. złotych. Pokrzywdzona natychmiast zawiadomiła o tym miejscowych policjantów, którzy wyjaśniają okoliczności sprawy i poszukują złodziejek. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że obie były w wieku ok. 35-40 lat, otyłej budowy ciała, wzrostu ok. 165-170 cm z ciemnymi włosami do ramion. Ubrane były w białe bluzki i czarne spodnie.

podisnp. Andrzej Baranowski

piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

piątek, 21 stycznia 2022

Echa sesji Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (1)

Heheh naiwność nie zna granic ;PP można było powiedzieć że kobiety są z teleturnieju i można wygrać milion i starsza Pani też by wpuściła do domu obce kobiety ;D ;D hyhhyhy ;PP

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.