Wiadomości

Koszarówka - pechowe wysypisko


Z końcem 2012 roku miał być oddany do użytku zmodernizowany Zakład Zagospodarowania Odpadów w Koszarówce, jednak termin ten może się znacznie przesunąć.

Wykonawca robót  (ABM Solid S.A. z siedzibą w Tarnowie), złożył w czerwcu wniosek o ogłoszenie upadłości m.in. z powodu nie wykonania planu restrukturyzacji i pozyskania inwestorów. Firma realizowała roboty w ramach projektu Biebrzański System Gospodarki Odpadami, współfinansowanego przez Unię Europejską.

Na razie ABM Solid S.A. koresponduje z Sądem, zapewne będzie uzupełniać braki w dokumentacji. Jednak inwestor - spółka BIOM – już musi rozważać decyzję o ewentualnym ogłoszeniu nowego przetargu. Procedura taka może trwać nawet kilka miesięcy.

Prowadząc działania w Koszarówce firma współpracowała z lokalnymi przedsiębiorcami. Ich interesy mogą być zagrożone.piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

piątek, 19 kwietnia 2024

S61 Guty-Szczuczyn zderzenie 2 tirów

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.