poniedziałek, 15 lipca 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11959 wyświetleń

Kontrabanda w fiacie


Monieccy policjanci w kontrolowanym fiacie znaleźli 1300 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. 49-letni kierowca punto twierdził, że towar kupił od nieznajomego obcokrajowca. Teraz sprawą zajmie się sąd.

Wczoraj w nocy, kilkanaście minut przed godziną 23.00 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mońkach patrolując okolice Goniądza zatrzymali do kontroli przejeżdżającego tamtędy osobowego fiata. Za kierownicą punto siedział 49-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. Funkcjonariusze podczas sprawdzania pojazdu, w bagażniku i na tylnej kanapie auta znaleźli 1300 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Kierujący samochodem mężczyzna tłumaczył mundurowym, że towar kupił w Dąbrowie Białostockiej od nieznajomego obcokrajowca i wracał właśnie do domu. Papierosy zostały zabezpieczone, a sprawą zajmie się teraz sąd.

 źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

niedziela, 14 lipca 2024

Dni Grajewa 2024

Komentarze (1)

Mądry nie płaci podatków .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.