Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 16815 wyświetleń

Konkurs na stanowisko dyrektora

Burmistrz Miasta Grajewo ogłasza konkursy na kandydata na stanowisko dyrektora

 - Przedszkola Miejskiego nr 4 w Grajewie, 19 - 200 Grajewo, ul. Ełcka 31

 - Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Grajewie, 19 - 200 Grajewo, ul. Mickiewicza 1

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem „Konkurs na stanowisko dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 4 w Grajewie" w terminie do dnia 25 czerwca 2010 r. do godz.15.00 na adres: Urząd Miasta Grajewo, 19 - 200 Grajewo, ul. Strażacka 6A (sekretariat).

 

Ogłoszenie z PUP

DYREKTOR SZKOŁY

Ofert należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotrnym i dopiskiem " Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół w Szczuczynie" w termionie od 01.06.2010. do 21.06.2010 na adres Starostwo Powiatowe w Grajewie, 19-200 Grajewo, ul. Strażacka 6b.

Ofert należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotrnym i dopiskiem " Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 w Grajewie" w termionie od 01.06.2010. do 21.06.2010 na adres Starostwo Powiatowe w Grajewie, 19-200 Grajewo, ul. Strażacka 6b.


 

Komentarze (8)

tym wszystkim , którym zawód nauczyciela stoi kością w gardle - DO ROBOTY! STARTOWAĆ. Macie okazję Będzie dużo czasu wolnego i dużo pieniędzy.

bycie nauczycielem to pestka dyrektor szkoły to dopierrrro wyzwanie

kochani stanowisko jest już dawno obsadzone w przeczkolu zostanie ta dyrektor co jest w tej chwili a w Liceum heheh też domyslam sie kto i mysle ze wy tez :( zgroza i po co z ludzi robić durni odnosnie ofert pracy

Myślę,że stanowisko dyrektora przedszkola powinna pełnić osoba,która ceni ludzi a przede wszystkim nie dyskryminuje dzieci chorych.
chociaż dobrze że konkurs jest ogłoszony, bo w Szczuczynie urząd miasta jakoś się nie kwapii ogłosić konkurs na dyr do gimnazjum ,a już najwyższa pora na zmiany

do obserwatorek- to nie jest robienie z ludzi durni z reguły wiadomo kto będzie tu przyznaję racje, ale takie są wymogi, żeby ogłaszać nabór i wymogi są spełniane, a że w życiu to i nabór pod konkretna osobę się pisze to już inna sprawa.

Ważne,aby nowy dyrektor te wymogi spełniał.

te konkursy to fikcja, komisja jest wybrana pod tego kandydata który wiadomo że ma wygrać,przykład jednej z w/w szkół ( nauczyciel i rodzic też n-l,mało żona n-la który tam pracuje)śmiech w biały dzień ,ludzie troszkę uczciwości,tak wychowujecie młodzież. Pokażcie że kompetencje się liczą a nie dobre plecy.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.