sobota, 21 maja 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 15942 wyświetleń

Koniec roku szkolnego

"Wakacje, znowu są wakacje, na pewno mam rację wakacje znowu są.” – tak śpiewał Kabaret OT.TO.

Do tej piosenki dołączają się już wszyscy uczniowie, którzy pożegnali właśnie rok szkolny. Przed odejściem na letni odpoczynek niektórzy otrzymali jeszcze miłe prezenty w postaci nagród za osiągnięcia w konkursach, zawodach sportowych, bądź działalność szkolną. Z uśmiechem na twarzach, radością w sercu, z planami na wakacje opuścili mury szkoły, machając świadectwami.

 

Niektórzy ze łzami wzruszenia, inni z uśmiechem na twarzy przywitali wakacje, a tym samym pożegnali swją szkołę. 21 czerwca 2011 r. w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Grajewie odbyło się pożegnanie absolwentów.  Na oficjalnej części uroczystości Dyrekcja wraz z wychowawcami poszczególnych klas wręczyła świadectwa oraz nagrody uczniom z najwyższymi wynikami w nauce oraz osiągnięciami sportowymi. Najwybitniejsi uczniowie wpisali się do Złotej Księgi. Młodzież przygotowała także muzyczną niespodziankę swoim pedagogom.

 

Szóstoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie 21 czerwca 2011 r.  uroczyście pożegnali nauczycieli, wychowawców, dyrekcję oraz pracowników szkoły.
Dzieci przygotowały ciekawy występ artystyczny. Po nim nastąpiła oficjalna część uroczystości. Do Złotej Księgi wpisali się najlepsi uczniowie, by pozostawić po sobie ślad i stanowić wzór do naśladowania młodszym kolegom. Uczniowie aktywni, sportowcy oraz ci, ze szczególnymi osiągnięciami otrzymali nagrody.

 
fot. e-Grajewo.pl


Komentarze (2)

Dlaczego są tylko zdjęcia z podstawówki a z innych szkół nie?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.