sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11999 wyświetleń

Koniec marzeń o obwodnicy?

17 września augustowianie zablokowali drogę krajową  przy rondzie Marconiego, czyli tuż przy urzędzie miasta.
 O 11:00 wyszli z transparentami w dłoniach na przejście dla pieszych, po którym spacerowali przez kilka godzin. A wszystko po to, by zasygnalizować rządowi, że nie pozwolą na wstrzymanie budowy obwodnicy prowadzonej od kwietnia ubiegłego roku. "Do tej pory w samą budowę zainwestowano już ponad 70 mln złotych, więc teraz nie można wstrzymywać inwestycji ani zawracać, bo to tylko zwiększy koszty budowy tej trasy" - mówi szef Społecznego Komitetu Wspierania Budowy Obwodnicy Augustowa -Bogdan Dyjuk.

Szkoda, że do akcji augustowian nie przyłączają się inni mieszkańcy miast leżących na szlaku drogi nr 61 Łomża - Augustów.

Komentarze (5)

Niech inne miasta siedzą dalej cicho, to będą furmankami po rowach jeździć. Zrobimy w Polsce skansen a obwodnice będą budować się setkami lat a tiry dalej będą rozjeżdżać nasze miasta.

Tak jest trzeba krótko rząd trzymać niech wie jaka jego funkcja i za co kasę tam biorą.Niech nie śpią po nocach przez ten problem i ciągle go w głowie mają.W tedy może zrozumieją,że czas Polskę chronić i bronić oraz unowocześnić drogi krajowe.Przy ich domach powinny też być protesty zobaczą jak to jest żyć w hałasie i jak domy drżą przez Tiry 24/h A Zielonych do szpitali psychiatrycznych tam ich miejsce!.Żabka na szali z człowiekiem wygrywa. POGONIĆ TIRY! , PRZYWRÓCIĆ RUCH KOLEJOWY!.

A Grajewo jak zwykle śpi.Dlaczego Grajewo nie wspiera Augustowa?Może wspólnie byłoby łatwiej przekonać rząd o budowie obwodnic.Radni Miasta i Powiatu obudżcie się ,minie zaraz 2 lata waszej kadencji...

hahaha od Grajewa to wara nam sie krzywda nie dzieje tylko wam !! sami se radzcie ;]

nie będzie dróg nie będzie mostów , bo zawsze coś będzie nie tak, to robi się chore, jak by było takie prawo zawsze jak istnieje unia to zachód nic by nie wybudował, tam jest wszystko, bo nikt nie protestował, z nas chcą zrobić zaścianek europy unijnej , nam pozostaną długie korki i rozwalające się domy od tirów, ale czy po trochę sami nie jesteśmy emu winni, zielonych i nawiedzonych ekologów odseparować od społeczeństwa

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.