Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11818 wyświetleń

Konie w Straży Miejskiej

18 października br. w trakcie porannego patrolu terenów parkowych w rejonie ul. Ks. J. Popiełuszki i Mickiewicza patrol Straży Miejskiej zauważył klacz ze źrebakiem pasącą się na tych terenach. W związku z tym podjęto czynności celem zabezpieczenia miejsca i nie powodując zagrożenia przeprowadzono konie do terenu zamkniętego przy budynku komendy SM. Jednocześnie na stanowisku operacyjnym podjęto czynności w celu ustalenia właściciela.

Patrol, który udał się pod ustalony adres, nie zastał właściciela na miejscu. Rozmowa z sąsiadami potwierdziła iż posiada on konie. Właścicielowi za niedopełnienie obowiązków wynikających z przepisów karnych grozi kara grzywny.
Komendant SM Grajewo

wtorek, 6 czerwca 2023

TEAM 4 - dwa kółka i kolejka

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Wiolecie Zielińskiej

Komentarze (3)

Juz odrazu kara grzywny a co te konie zrobili wsciekle sa czy co;/ kazdemu rolnikowi jakies zwierze moze uciec z zagrody ... i tak ise teraz zdarzylo niech tylko posprzata jesli "nabrodzily" i po sprawie .....niech tylko powiedza zeby wlasciel naprawil lepiej zagrode i bardziej pilnowal swego dobydku a nie odrazu mandat

ha ha no to teraz strazniki texasu bendo brykac na koniach ;] he he brakuje im tylko furmanki grajewska straz miejska wymiata . no to bryku bryku i po mandaciku ha ha to jest dobiero pompa . pozdro dla starszego posterunkowego he he.

boze konie konie pasły sie na łące przy torach i przeszly zaledwie kilka metrów i od razu własciciel musi placic grzywne??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.