niedziela, 1 października 2023

Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 10649 wyświetleń

Koncert Organowy 24 VI

 24 czerwca 2007 r. o godz. 13.00 w kościele parafialnym pw. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Rydzewie odbędzie się uroczysty koncert organowy.

Koncert  w wykonaniu organisty ze Świętej Lipki Rafała Sulimy - mistrza i wirtuoza świętolipskich organów, poświęcony jest zwróceniu uwagi na potrzebę renowacji zabytkowych organów w Rydzewie - jednych z najstarszych w tej okolicy.

Galeria zdjęć

Wstęp wolny (dobrowolna ofiara na tacę).

A.G.


Komentarze (6)

Słyszałem Sulimę. Warto posłuchać!

pozdro dla piacha (marcina)

Największa strata, że tak wybitnego Organisty (przez wielkie "O") nie udało się zatrzymać w Grajewie. Jednak Grajewo może być dumne, że ten Artysta (znów przez wielkie "A") pracował w tym mieście przez kilka lat. Do Świętej Lipki trochę daleko, by posłuchać porządnej muzyki organowej, dobrze, że chociaż do Rydzewa pan Rafał przyjedzie. Zawsze to bliżej, nawet rowerem można dojechać. Może częściej takie koncerty w naszej okolicy będą?

Nie jest jedyny. W Akademii Muzycznej w Białymstoku mamy takich kilku. Opanujcie się ludzie są też inni. Zapraszam do Białegostoku.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.