niedziela, 14 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 11084 wyświetleń

Koncert „BIG GILSON" 28 I

Miejski Dom Kultury w Grajewie zaprasza na
koncert zespołu „BIG GILSON”
Łukasz Gorczyca – bass
Nazim Alijew - drums,

28 stycznia 2010 r. godz. 19.00
 sala widowiskowa MDK Grajewo
Cena biletu: 10 zł.
Przedsprzedaż biletów w poniedziałki i piątki w godzinach 13.00 – 20.00.
tel. 86 272 29 91.

Komentarze (5)

Big gilson to wielki gil?
z nosa?
trochę dziwna nazwa :D

Nazwa tego zespołu jest mi obca.Moze coś więcej?

Big Gilson światowej sławy brazylijski gitarzysta po raz pierwszy występuje w Polsce. Jest również wokalistą, kompozytorem, wirtuozem swojego instrumentu.
Jego ognisty blues, czerpiący z tradycji brazylijskiej i karaibskiej budzi zachwyt na całym świecie. Artysta od 15 lat koncertuje regularnie w USA, Kanadzie, Ameryce Południowej i Europie. W swym rodzinnym kraju nagrał 13 płyt długogrających, których ostatnia -SENTENCED TO LIVEING' wydana przez TOP CATS REC i MUSIC AVENUE jest dystrybuowana na całym świecie zbierając entuzjastyczne recenzje. Big Gilson jest zapraszany do współpracy przez wielu znakomitych muzyków na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie regularnie otwiera koncerty takich sław jak: B.B King, Lonnie Brooks, Magic Slim, Saffire, Walter „Woltman” Washington, Johnny Winter czy Buddy Guy. Więcej informacji
o artyście na stronie: http://www.biggilson.com/index_ingles.asp

Bigowi Gilsonowi towarzyszą muzycy:
Łukasz Gorczyca - basista, kompozytor, autor muzyki do spektakli teatralnych, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej AM w Katowicach. Koncertował i nagrywał z takimi artystami jak Wheatbread Johnson, Griff Hamlin, Patsy Gamble, Barry Richman, Keith Thompson, Rob Tognoni, Risto Toppola, Terry Man, Chuck Frazier, Lester Kidson, Billy Hamilton, Chaz de Paolo, Alex Rossi, Andy Egert, Wojciech Korda i wieloma innymi.
Więcej informacji o artyście na stronie: http://www.lukaszgorczyca.com/

Nazim Alijew - perkusista z zamiłowania i wykształcenia. Z muzyką związany od urodzenia, wychowany w domu pianistki i dyrygenta Opery Lwowskiej. Nie obce mu są różne gatunki muzyczne takie jak: blues, rock, pop, heavy metal, ale także piosenka aktorska, kabaret oraz jazz. Współpracował z czołowymi solistami estrady polskiej, m.in.: Jacek Skubikowski, Andrzej Rybiński, Edyta Geppert, Ewa Śnieżanka, Lidia Stanisławska, Grzegorz Markowski, Krzysztof Cugowski, Tadeusz Nalepa, Hanka Bielicka, Janusz Zakrzeński, Maciej Damięcki, Robert Chojnacki. Był członkiem wielu formacji: TNT, KORPUS, TAXI, SYNDIA, LOOK OF LOVE, PARKWAY.

Pięknie pani opisała ten zespół.Teraz juz wiemy co grają i wiemy też że warto ich zobaczyć i oczywiście posłuchać.Dzięki pani Kasiu.

"Big gilson to wielki gil? z nosa?"... Damian, mogę być szczery? To było żałosne. Jeśli odważyłeś się wstawić tak kiepski żart na forum, Twoje poczucie humoru wymaga szczególnej cierpliwości.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.