piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11822 wyświetleń

Komunikaty ROD

Dnia 18 kwietnia br. w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "OAZA" w Grajewie odbyło się sprawozdawcze Walne Zgromadzenie działkowców.
Zebranie odbyło się dzięki uprzejmości Spółdzielni Mieszkaniowej za co serdecznie dziękujemy w świetlicy na Os. Południe 36.Na 343 działkowców ogrodu w WZ uczestniczyło - 65.  
Ważniejsze ustalenia:
-zatwierdzenie sprawozdania merytorycznego i finansowego za rok 2007,
-zatwierdzenie planu pracy i preliminaża finansowego na br.(składka członkowska - 0,14 gr za m2 i opłata na rzecz ogrodu - 0,13 gr za m2,
-wpłata wszystkich należności tj.składki, ekwiwalent i zużycie energii elektrycznej do końca maja br.
-uzupełnienie składu Zarządu o jedną osobę (były członek Komisji Rewizyjnej).I
nformacje dotyczące terminu i możliwości opłat zostaną umieszczone na tablicach ogłoszeń w ogrodzie. 

Inf.na temat opłaty należności przelewem - kontakt tel. 0862722930, 507115871
Zarząd ROD "OAZA"

Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego im H. Sawickiej.  Informuje, iż ze względu na duże straty w zużyciu wody dokonujemy kompleksowego przeglądu wszystkich  wodomierzy. Po sprawdzeniu odkręcimy wodę. Sprawę prosimy potraktować poważnie

Tel. 507 181 245 Grajewo, 18.04.2008
Wiesław Markiewicz

Zarząd ROD im H. Sawickiej

 

 

 

www.ROD.e-grajewo.pl

 


czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (3)

Zawsze są najgorsze Walne Zebrania. Potem egzekwowanie ustaleń. Wreszcie przyjdzie zima i członkowie odpoczną. Zarząd pracuje dalej!
Ja wygasiłem swój zapał do działki i całej reszty. Była piękna. Pozostały na niej urządzenia różne, których mogę się pozbyć odpowiadając na Państwa e-maile tu podane. Gra warta wielkiej świeczki. Życzę dobrych plonów i miłej atmosfery. Pozdrawiam Zarząd ROD-u w Grajewie i jego Członków.

Ile kosztuje taka działeczka i jaką ma powierzchnię? Byłbym zainteresowany kupnem.

Nie działeczka, tylko bogate wyposażenie na niej będące, jest do zbycia. (Ławki, beczki, narzędzia, nasadzenia, płytki, huśtawka, grill, skrzynie metalowe, taczka itp.) Mogę przesłać zdjęcia na e-meila albo odpowiedzieć na telefon, które trzeba tu podać.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.