Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 12343 wyświetleń

Komunikat UMBurmistrz Miasta Grajewo informuje, że przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż napojów alkoholowych w roku poprzednim są obowiązani do złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w roku poprzednim oraz uiszczenia I raty opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych - w terminie do dnia 31 stycznia 2010 r.

Komentarze (3)

Normalnie haracz, czyż nie? Płać albo nie dostaniesz pozwolenia.Świństwo jak wszystko w kraju.

Dziwię się, że pozwolono na sprzedaż alkoholu w pobliżu szkół. Mam tu na myśli 2 sklepy alkoholowe na ul. Ełckiej. Kiedyś nie pozwolono sprzedawać alkoholu dla właściciela jednego ze sklepów na ul. WP tylko dlatego, że był w pobliżu Miejskiego Domu Kultury. A jak to się ma w stosunku do szkół??

A jak nie zapłacą to co? Po co jest ograniczone wydawanie koncesji na sprzedaż alkoholu i ilości taksówek w mieście. Przepisy w tym zakresie są jasne i wystarczy egzekwować jakość usług, a w razie nieprawidłowości pozbawiać lub karać wysokimi grzywnami.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.