Kraj

Komunikat Policji

W 30 stycznia 2009 roku zaginął: GÓRSKI   MIECZYSŁAW  s. Jana i Haliny

ur. 30.01.1960 r.  Rębiszewo - Studzianki, 
zam. Zambrów ul. Legionowa 6/3

Rysopis: wzrost 180 cm, waga ok. 75 kg, średnia budowa ciała, łysina pełna (głowa ogolona), oczy jasne, twarz owalna, pełna, uzębienie pełne, nos garbaty, uszy średnie;
Znaki szczególne: na głowie blizna po operacji, przykurcz dwóch palców prawej ręki
Ubiór: spodnie - niebieskie jeansy, szary sweter z polaru, biały podkoszulek z długim rękawem, biały podkoszulek z krótkim rękawem, czarne kalesony, jasnoszare skarpety z paskiem, zapinana na zamek granatowa kurtka ¾ z bezowymi rękawami i pasem na piersi, szara wełniana czapka z białym napisem „HAMBURG”, ciemnobrązowe skórzane pantofle.
Mieczysław Górski 30 stycznia 2009 roku wyjechał z domu w Zambrowie białym opel astra. Trzy dni później jego samochód został odnaleziony w Wiźnie koło Łomży, gdzie zaginiony jeździł na ryby nad rzekę Narew. Do dzisiaj nie powrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.
 
Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionego lub może przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zambrowie nr tel. /086/ 276 33 33 lub najbliższą jednostką Policji tel. 997 /tel. komórkowy 112 - informuje  podinsp. Andrzej Baranowski

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.