Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11719 wyświetleń

Komputery w bibliotece

Biblioteki publiczne województwa podlaskiego objęte zostały programem w ramach działań funduszu rozwoju regionalnego, które dofinansowywane są ze środków europejskich. Program ten podlega realizacji w latach 2004 - 2006r.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Grajewie środki te mają zostać przeznaczone na zakup 6 komputerów z podłączeniem do internetu.

- Oprócz komputerów przydałyby się przede wszystkim środki na zakup książek. Ludzie sami z własnej, dobrej woli przynoszą nam książki za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. Szczególnie pani Mikuckiej i panu Resztakowi, którzy regularnie zaopatrują naszą bibliotekę w nowe książki - Alicja Kryspin kierownik Biblioteki Publicznej w Grajewie.

A.B. e-Grajewo.pl

Komentarze (7)

6 kompów w bibliotece?Super!Będzie można z kumplami w Quaka pograć! :)

6 kompów w bibliotece ?? a po co 6 ? co to kawiarenka internetowa tam ma byc? skupisko dzieciaków bedzie tylko przychodzic i w gry grac !!! starczą 3 !!!

no i tu pokazujesz do czego służy ci komputer! skup się! a wiesz, że możesz wysłać pocztą elektroniczną cv i list motyw. starajając się o pracę!....a skąd możesz o tym wiedzieć, skoro tylko na gierkach siedzisz!
ja np. w ogóle nie gram w gry i siedzę na internecie kilkanaście godzin w ciągu dnia!
dzięki temu mam pracę i kasę na opłacenie np dostępu do netu!

OoO co siedziej kompy w bibliotece a po co one tam nie lepiej gdzes na jakas hale dla dziec bo juz w biblotece nie bedziemy sie juz skupiac tylko słyszec wzaski

OoO co siedziej kompy w bibliotece a po co one tam nie lepiej gdzes na jakas hale dla dziec bo juz w biblotece nie bedziemy sie juz skupiac tylko słyszec wzaski

musze załamać wszystkich co myślą że będą grać w gry w bibliotece. niestety to powstanie czytelnia internetowa bedzie można przyjść i se w necie książke poczytać

wypowiedzi te świadcza o marnym czytelnictwie i braku wiedzy do czego służy czytelnia. A czytelnia w Grajewie jest w stanie opłakanym. Prak najnowszych wydawnictw encyklo-pedycznych i tylko komputery mogą
poprawic ten stan.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.