sobota, 28 maja 2022

Kraj

Komputer za 15 procent

Dzięki dofinansowaniu UE gminy mogą kupić komputery za 15 procent ceny - przypomina Fundacja Promocji Gmin Polskich. Oto list od prezesa:

Szanowni Państwo

Jeśli  do 20 wrześnie uzyskamy od Państwa potwierdzenie  zainteresowania naszą pomocą to jest bardzo realna możliwość pozyskania środków unijnych (w wysokości aż 85%) na rozwój społeczno-gospodarczy Waszej gminy w formie np. doposażenia jednostek podległych JST (np. biblioteki, szkoły, świetlice itp.) w sprzęt komputerowy i dostęp do internetu. 

Uwaga, podobne projekty  zostały już  ku wielkiemu zadowoleniu zainteresowanych zrealizowane  w około 100 gminach. W ten sposób   wykorzystano  wspaniałą okazję  do   zdynamizowania jakości funkcjonowania gmin, podmiotów gospodarczych i gospodarstw domowych na ich terenie. Może to być i Państwa udziałem. 

Jako Fundacja Promocji Gmin Polskich ( w Państwa interesie działamy już 17 lat) możemy pomóc

- w opracowaniu kompletnego wniosku wraz z analizą finansową projektu,

- w przygotowaniu odpowiednich Uchwał Rady Gminy,

- w pilotowaniu wniosku do podpisania umowy, a dokładnie do momentu ogłoszenia na stronie WWPE listy projektów, które uzyskały dofinansowanie.

Ze względu na bardzo krótki czas jaki został do złożenia wniosków (29 październik 2010 r.), tylko te gminy, które zgłoszą  do nas Swoje zainteresowanie projektem do 20 września b.r. , będą mogły  realnie liczyć na efektywną  naszą pomoc. Zapewniamy, że warto!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.