sobota, 21 maja 2022

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 16128 wyświetleń

Kolizja za kolizją!

  • 1 sierpnia 2011 r.  o godz. 06.44 Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu w pobliżu miejscowości Podlasek - droga nr DK 65.

Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że kierujący samochodem osobowym nissan almera stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze drogi i dachował. Autem podróżował mężczyzna, nikt nie został poszkodowany. Zabezpieczono teren, pojazd postawiono na koła, sprawdzono pod względem wycieku paliwa i płynów eksploatacyjnych, odłączono akumulator.


  • Tego samego dnia wieczorem na łuku drogi, przed Szczuczynem (trasa 61), samochód ciężarowy musiał ratować się przed zderzeniem z innym jadącym "na trzeciego" TIR - em.

Ok. godz. 21.30 kierujący samochodem ciężarowym marki Man na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, jadący z przeciwnej strony innym samochodem ciężarowym ratował się przed zderzeniem czołowym ucieczką do przydrożnego rowu. Nikt nie odniósł obrażeń ciała.

Przybyła na miejsce Straż Pożarna sprawdziła czy nie ma osób poszkodowanych, oświetlono teren, kierowano ruchem do przyjazdu innych służb. Akcja wydobywania pojazdu z rowu trwała kilka godzin.Komentarze (1)

I znowu nie łosie winne, tylko sami ludzie. Więcej nie będę pisać, gdyż narażę się przeciwnikom zwierząt, ale moja aluzja chyba jest właściwie odebrana. Awdotia

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.