środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 12423 wyświetleń

Kolizja w Szczuczynie

      W Szczuczynie w dniu 01.07.2009 o godzinie 16:10 na ul. Szpitalnej obok bloku nr 14, doszło do niegroźnej w skutkach kolizji drogowej pomiędzy dwoma pojazdami osobowymi. Od ul. Łomżyńskiej, w tym samym kierunku, poruszały się dwa pojazdy.
       Kierowca Volkswagena Golfa II sygnalizując swój zamiar skrętu w lewo, zminimalizował szybkość i zaczął wykonywać zamierzony manewr w lewo, na podwórko posesji 14. To były końcowe metry bezpiecznej jazdy kierowcy volkswagena, w podróży Mońki – Szczuczyn. Niestety, z jego lewej strony pojawiła się Skoda Octavia, w której osiemnastoletni kierowca podjął w tym czasie manewr wyprzedzania. Kierowcy nie doznali obrażeń, natomiast pojazdy pozostawiły na sobie lekkie ślady pocałunku. Skoda posiada zniekształcenia przy przedniej prawej lampie, a Volkswagen Golf przy lewym, przednim, dolnym boku.

     Na okoliczności wypadku mogła wpłynąć dzisiejsza, wysoka temperatura powietrza, choć nie tylko. To, co cieszyć w tej niemiłej sytuacji może, to kulturalne, godne kierowców rozstanie po kolizji, które nie zawsze takie bywa.
     Policja ustala odpowiedzialność, za naruszenie prawa o ruchu drogowym.
 
           Tekst i foto: STS ‘09

Komentarze (1)

"ślady pocałunku", cóż za piękne sformułowanie... prawie jak poezja :D pozdrawiam autora artykułu :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.