Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 12797 wyświetleń

Kolizja trzech aut

Na trasie nr 61 przed Grajewem miała miejsce kolizja drogowa.

31 maja 2011 r. ok. godz.13.00 zderzyły się 3 pojazdy. Bus marki Ford z lawetą gwałtownie zahamował. Kierowcy transita oraz skody octavii jadący za nim nie zachowali bezpiecznej odległości, w wyniku czego nastąpiło zderzenie aut. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

 

fot. e-Grajewo.pl

 

środa, 18 maja 2022

Wypadek za Mońkami

Komentarze (7)

Też mam nieraz ochotę przyhamować i sprawdzić refleks takiego gościa, który za blisko jedzie. To jest maniera wielu kierowców. Brak wyobraźni za kółkiem tak się kończy.

Większość "kierowców" w ogóle nie przyjmuje do wiadomości ,że to już teren zabudowany i trzeba dostosować prędkość (zwolnić). Odstęp od poprzedzającego pojazdu to dla nich pojęcie obce. Mają jeszcze pretensje , kiedy kierujący przed nimi prawidłowo jedzie.

ładne te fordziki były ten pierwszy te ma przód skasowany ,to kolesie z jednej firmy trochę nie uwagi i takie są efekty nikt nie ucierpiał co najważniejsze a lakiernicy też muszą zarabiać szerokiej drogi dla wszystkich

zamiast zjechać na pobocze to oni walili jeden w drugiego -..

Ciekawe kiedy będą zdjęcia z kolizji koło prostek

walnie cie w dupke jego wina ty dostaniesz kase

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.