poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 15049 wyświetleń

Kolizja koło Kacprowa

14 stycznia br. kierowca samochodu osobowego m-ki Opel nie opanował pojazdu, wypadł z drogi i zatrzymał się na drzewie.

Ok. godz. 16.00 na odcinku drogi Kacprowo – Okół (około 2 km za Kacprowem) kierujący vectrą nie dostosował prędkości do panujących warunków na jezdni, wjechał do rowu następnie uderzył w drzewo.

Samochód znalazł się na boku. Dwie osoby zostały lekko ranne (starsze małżeństwo w wieku ponad 70 lat), przewieziono je do szpitala. Kierowca - młody mężczyzna - bez obrażeń.

Jak informuje KP PSP:
udział: JRG SRT - osób 4, Policja, Pogotowie Ratunkowe, Pomoc drogowa;
czas działań ratowniczych 1 godzina 20 minut;
dowodził: asp. sztab. Stanisław Filipkowski
fot. PSP Grajewo
poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Nietypowa kolizja w Piątnicy

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

14 emerytura już wkrótce trafi do seniorów

Komentarze (3)

No i co nikt nie daje komentarzy dobrze mu i takie tam różne brak odwagi,a jak miedzy grajewem a boguszami zginoł chlopak bo miał zawał to pisaliście gł€poty trzeba troche sie zastanowić co sie pisze.I dodawanie komentarzy pod zdjeciami z wypadku powinno być zabronione!!!!

popieram to jest głupota te komentarze

Kolejny wypadek przez zły stan nawierzchni!! Jeden wniosek o stan dróg można by zadbać szczególnie zimą koszty posypania piaskiem i solą to jedno ale czym są jeśli można uniknąć wypadków i to niekiedy śmiertelnych. Druga sprawa to prawie większość wypadków kończy się w rowie albo na drzewie- czy te rowy i drzewa są koniecznie potrzebne przy jezdni--pewnie nie !!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.