Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 13532 wyświetleń

Kolejny rekord 3,11promila!

Grajewo
17. 06.2007r. - o godz. 12.20 lekarz Szpitala Ogólnego w Grajewie poinformował Policję o poszkodowanej dziewczynce z Radziłowa, która doznała urazu czaszkowo - mózgowego w wyniku uderzenia przez samochód. Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce zdarzenia ustalili, że w miejscowości Radziłów kierujący samochodem Opel Calibra mieszkaniec Świdrów Kościelnych pow. piski nie zachował należytej ostrożności podczas cofania i uderzył tyłem pojazdu w dziecko. Być może nie doszłoby do wypadku, gdyby dorośli zachowali większą czujność, okazało się bowiem, że osoba sprawująca bezpośrednią opiekę nad dziewczynką była w stanie nietrzeźwym.

17.06.2007r.- o godz. 0.50 w Grajewie na ul. Wojska Polskiego policjanci zatrzymali mieszkańca Biebrzy, który kierował samochodem osobowym Fiat Seicento. Badanie wykazało u kierowcy rekordowy wynik - miał on 3,11 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Nietrzeźwemu zatrzymano prawo jazdy a pojazd zabezpieczono. Za popełnienie takiego przestępstwa drogowego może się liczyć on z karą grzywny i ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat dwóch.

15.06.2007r.  - o godz. 19.20 dyżurnemu KPP w Grajewie zgłoszono wybicie tylnej szyby w samochodzie Opel Vectra, zaparkowanym na os. Centrum w okolicy bloku 31. Na miejscu szybko ustalono sprawcę, był nim 5-letni chłopiec, który tak rzucił kamieniem, że zniszczył samochód. Za nieroztropność dziecka odpowiedzą rodzice pokrywając koszty naprawy.

e-Grajewo.pl

piątek, 14 czerwca 2024

Gmina Grajewo rozbuduje wodociąg

Komentarze (4)

gratulacje :)

Dlaczego nic nie ma na temat bójki na oś Południe

to i rekord byly lepsze ziomy

spoko maly wybyjaj szyby ucz sie a bendo z ciebie ludzie :>

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.