poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 18313 wyświetleń

Kolejny pożar przed Świętami

Kilka dni temu informowaliśmy o zwiększonym ryzyku pożaru spowodowanego brudem w kominach i już jest następne takie zdarzenie. Tym razem w budynku przy pl. Niepodległości 20  w Grajewie.

Zapaliła się tam dzisiaj sadza w kominie jednego z domów. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji straży pożarnej nikomu nic się nie stało, ale mieszkańcy budynku najedli się strachu. Paląc w piecu powinniśmy pamiętać o tym, żeby używać dobrego opału. Poza tym niezmiernie ważne jest regularne czyszczenie komina.

(fot.e-Grajewo.pl)

Strażacy ostrzegają, że szczególnie palenie tworzywami sztucznymi powoduje odkładanie się łatwopalnej smoły, a nieczyszczony komin może w skrajnych przypadkach grozić nawet wybuchem!

 

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Ogłoszenie Szpitala Ogólnego w Grajewie

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Skrót meczu z WIGRAMI

Komentarze (14)

pamietacie kiedyąś foto na e-grajewo i straszny dym z tego komina ? czym Ci ludzie palą dla takich powinny byc kary!!

Do Elegant: Co cię to obchodzi chamie ? Sadze same się zbierają i to nie jest niczyja wina, a pala węglem lub drewnem. Nie wiesz To nie pisz... A kara to dla ciebie powinna być.

Pamiętam może to coś im da do myślenia

Coś pechowy ten budynek.

Do Elegant: własnie mialem to samo napisac, pala byle czym ze nawet sie chodzic tamtym chodnikiem nie da. moze w koncu pomysla trochę zanim dowalą do pieca co im pod ręce się nawinie a ty BLK się tak nie bulwersuj bo elegant ma 100% racji.

do BLK uderz w stół a nożyce się odezwą!!!!!!!!!!! Skoro "elegant" nie ma racji to czemu go tak atakujesz?Oj chyba osoba tam mieszkająca napisała komentarz

Nadmuchaliście tą sprawe, a jak się okazało nie było żadnego zagrożenia... wspólczuje jedynie mieszkańcom budynku :)

a co oni wody nie mieli ze sniegiem gasili heheh

tak racja palą byle czym

elegant sie ogarnij. To ze idzie dym z komina to wina sadzy a nie tego co pala. blk ma racje. Nie znasz sytuacji to sie kozaku nie wyrywaj.

palą byle czym śmieciami palstikami a później płacz.

Do BLK :ham to ty i bydle bo atakujesz bez pokazania tważy,czyż byś się bronił? Tak to prawda palą śmieciami typu butelki pet ,styropian (opakowania po telewizorach)i t p .Pokłon w stronę Straży Miejskiej.

Do ślepa kiszka : Z ka wiesz jak ty ślepa kiszka jesteś ? A Bydle u siebie w domu znajdziesz. ; )

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.