poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 8483 wyświetleń

Kolejny nietrzeźwy kierujący

Grajewscy policjanci wyeliminowali z ruchu kolejnego nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna siedząc za kierownicą osobowego seata doprowadził do zdarzenia drogowego, uszkadzając innych pojazd, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Szybka reakcja grajewskich mundurowych doprowadziła do zatrzymania 61–latka. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd.

Wczoraj, tuż po godzinie 14.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na jednym z miejskich osiedli. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący osobowym seatem uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd marki Infinity i odjechał z miejsca zdarzenia. Sytuację widział właściciel uszkodzonego auta, o czym natychmiast poinformował Policję, cały czas obserwując kierunek „ucieczki” seata. Sprawna reakcja grajewskich mundurowych doprowadziła do zatrzymania pirata drogowego, który próbował swój pojazd ukryć w garażu. Ponadto okazało się, że 61–latek jest pijany, a jego wstępne badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił już prawo jazdy i usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, do którego się przyznał. Teraz jego niezgodnym z prawem zachowaniem zajmie się sąd.   – oficer prasowy KPP w Grajewie

 

poniedziałek, 26 lutego 2024

Grajewo. "Gang Olsena" w akcji

Komentarze (5)

Jedno wielkie kłamstwo to co tu napisaliscie

z tego co wiem bylo inaczej

normalne ktoś znów byków i błędów narobił jak zwykle kolejny raz i to maja być rzetelne informacje.

kurwea nie widzisz ze to jest notatka z Policji ? czy udajesz frajera?

Ludzie dziwia sie ze sa manipulowani przez media a juz od Grajdołu sie zaczyna. Pisza co chca czy musza a jak sie prawdy dowiedziec? 3 wladza!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.