Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 11659 wyświetleń

Kolejne inwestycje w Radziłowie


Zakończono inwestycję przebudowy drogi gminnej na odcinku Mikuty - Chrzanowo. Inwestycja objęła wykonanie nawierzchni asfaltowej o długości 459,2 m. Koszt inwestycji wyniósł 208.436,02 zł.

Wykonano także dwa odcinki drogi żwirowej o łącznej długości 230 m w miejscowości Sośnia. Koszt inwestycji 23.995,45 zł w całości sfinansowany ze środków własnych gminy. (UG Radziłów)


Komentarze (15)

Skąd oni mają pieniądze

a w piłke dalej nie ma gdzie pograć....

Pierwsze zdjęcie to nowa droga konopki awissa - kramarzewo a nie mikuty - chrzanowo

Gmina Radziłów pozyskuje środki unijne na inwestycje .Ale teraz ma nowego przewodniczącego rady ,który nie chce pozyskiwać środków zewnętrznych tylko robić inwestycje za środki własne ...

Co do piłki: gmina pozyskała pieniądze na boisko w Kramarzewie, Mścichach, Słuczu, Glinkach i Klimaszewnicy - ile można?

Poselski stadion świeci pustkami.Gwiazdy z
Białegostoku już nie dojeżdżają za darmo.

Jak grały gwiazdy z Białegostoku to gmina nie miała zadluzenia 8mln.zł...

Z paluszka wyssałeś zadłużenie? Gwiazdy przyjeżdżały za darmo?
Czy UG spłacił już zadłużenie zaciągnięte przez Gwiazdowskiego, bo zostawił gminę na minusie?

Zostawił i to bardzo duże.Nie pochlebiaj posłowi.

Ile zapłacili tobie za rozwożenie paszkwili przed
wyborami na Wójta dotyczacych "Robercika"
"tupac"-tylko szczerze.

Dlaczego nie ma normalnego boiska w radziłowie? Te które jest to tragedia trawa ma pół metra nie jest zadbane łatwo tam skręcić koste itp. Po co boisko w kramarzewie? Czy tam jest tak koniecznie potrzebne? Ile osób będzie chetnych do gry tam z samego kramarzewa i okolic? Gdyby było porządne boisko w Radziłowie to można było by założyć drużynę, młodzież wkoncu miała by co robić, a nie tylko pić. Można było by zorganizawać wiele turniejów. Ludzie z okolic zbierali by chetnych i przyjerzdzali grać do nas. Kto teraz bedzie grał w kramarzewie? Raz na tydzien bo nie bedzie komu. Jeszcze raz powtarzam boisko w Radziłowie to tragadie tylko w miare ładnie wygląda. Jeżeli uważasz że jest dobre to dlaczego ostatni raz grał ktos na nim gdy był organizowany turniej przez szkołę lub wójta. Każdy woli grać na asfalcie przy szkole i poobdzierać nogi łokcie niż na tym pastwisku.

Chyba kogoś boli główka i to mocno. Może wyrosła w niej trawa? Przy szkole grają w kosza, ale może nie zauważyłeś różnicy między piłka do kosza a nożną. Zawiść zaślepia.

Czort swoje a diabeł swoje!Jeszce raz powtarzam
nikt rozsądny nie będzie ściągał z Łomży i B-go
emerytowanych piłkarzyków by zaspokoić swoje
chore ambicje.Z Radziłowa grało raptem co najwyżej 4 ludzi w najlepszym okresie istnienia "Znicza".

Przewodniczący rady Konopka za wszelką cenę chciał utrzymać wszystkie szkoły ,namawiał radnych aby głosowali za tym.Wiadomo że wszystkie dzieci trzeba traktować jednakowo .Więc nie ma co się dziwić że przy każdej szkole powinno być boisko .Dzieci z Radziłowa nie powinny być traktowane lepiej.
Więc może Konopka otworzy oczy i zdrowo pomyśli że nauczyciel który ma w klasie 6 dzieci nie powinien zarabiać tyle samo co ten który ma 26.
Dzieci również są poszkodowane bo klasy są łączone
Wiemy że likwidacja mniejszych szkół jest nie unikniona ,ale póki co dzieci traktować trzeba jednakowo.I jeszcze trzeba przypomnieć że połowę gminnnego budżetu pochłania oświata

Przewodniczący leczy swoje zranione ambicje
i jest narzędziem w rękach "PISOWSKIEJ MACHINY"
na szczeblu powiatowym.Zamiast pomóc w budowie
potęgi Radziłowa z zazdrości swojej i kolesiów
partyjnych będzie zawsze przeszkadzał.Pierwszy
prztyczek w nos otrzymał odnośnie zatru dnienia
popieranej pracownicy.Decyzja Urzedu Wojewody
na korzyść Wójta "Robercika".Łyso się zrobiło.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.