piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 14298 wyświetleń

Kobieta wypadła z balkonu

Przykre skutki żartowania po alkoholu.

Ełccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadnięcia 30-latki z  balkonu bloku mieszkalnego w centrum miasta, którego skutkiem jest uraz kręgosłupa i nogi.

Wczoraj około godziny 1:35 Oficer Dyżurny ełckiej Komendy został  telefonicznie poinformowany, iż z pierwszego piętra wypadła na chodnik  kobieta. Przybyli na miejsce funkcjonariusze udzielili kobiecie  pierwszej pomocy i przekazali dla załogi pogotowia ratunkowego, które zabrało ją do szpitala. Tam okazało się, iż kobieta ma uraz kręgosłupa i nogi. Funkcjonariusze na miejscu ustalili, iż prawdopodobnie kobieta  będąc na balkonie w trakcie rozmowy ze znajomym, który był na chodniku chciała zażartować, że skoczy do niego. Niestety żart nie udał się,  gdyż kobieta straciła równowagę i wypadła na chodnik. Do przyczyn tego  wypadku przyczynił się również wypity wcześniej przez kobietę alkohol.
W trakcie wypadku 30-latka miała ponad 1 promil alkoholu w wydychanym  powietrzu.

 Alkohol w tym wypadku zwiększył poczucie pewności siebie co w  konsekwencji doprowadziło do podjęcia ryzykownej decyzji, a skutek  okazał się bardzo bolesny dla kobiety.
Komenda Powiatowa Policji w Ełku

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (9)

zal mi jest takich osób poprostu zal

a moze red bula piła

Hehe jaskółkę chciała zrobić....

"a moze red bula piła" hahahahahaha

Leciał sobie leciała i mimo trzepotania rąk nie udało jej się zmniejszyć prędkości lądowania.

do NIENAWIDZACY ALKOHOLIKOW I ANALFABETOW zobacz jak napisałeś
CIEBIE zal to jest mi ludzi którzy innych poprawiają a sami nie dostrzegają swoich błędów Wiec analfabeto zacznij eliminowac wlasne bledy a nie innych poprawiac!!!!

prawda nie ma co sie smiac !! Do tomiego,sary i innych moze wam sie nie zdarza wypic?? a gdyby to sie wa przytrafiło ciekawe czy tak samo byscie sie smiali zal takich jak wy

nie zal mi jej szkoda tylko dziecka ktore spalo za sciana a w elku wszyscy ja znaja i nikt jej nie zaluje moim zdaniem takiej kobiecie to nalezy sie odebranie praw rodzicielskich!!!!a ona na odwyk!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.