środa, 19 stycznia 2022

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 11819 wyświetleń

"Kąsające Zasilacze" atakują

Drużyna "Kąsające Zasilacze", reprezentująca szkołę  ZS nr 2 w Grajewie awansowała do półfinału Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie - DialNet Masters. W skład drużyny wchodzą: Kamil Makowski, Paweł Balicki, Adam Makowski, Damian Kamiński, a opiekunem prowadzącym team jest p. Adam Mosiej. Drużyna przebrnęła przez 2 okręgowe etapy testów on-line, uzyskując odpowiednio wyniki 15/30 pkt i 21/30 pkt.

Na drugi rezultat składają się: wynik z testu i punkty otrzymane za nakręcony spot reklamowy firmy Dialog. Uzyskany wynik pozwolił drużynie na zajęcie 6 miejsca w okręgu 5 : woj. podlaskie i woj. mazowieckie. Półfinał konkrusu DialNet Masters, w którym wystapią reprezentanci "Jednostki", odbędzie się 10 kwietnia w Warszawie.

Gratulacje i życzymy powodzenia w zdobywaniu głównej nagrody, jaką jest wyjazd do USA.  Warto nadmienić, że drużyna z Zespołu Szkół nr 2 jest jedyną drużyną reprezentującą powiat grajewski w tym konkursie.


 foto: Krzysztof Gutowski

środa, 19 stycznia 2022

Ambulans za ponad 1 mln złotych

Komentarze (10)

Pozdrowionka i oficjalne gatulacje! Ja wiem, że wiecie :-) ...ale nie zaszkodzi powtórzyć: Pawełku, Adasiu, Damianie, Kamilku i Panie Adamie - JESTEŚCIE NAPRAWDĘ DOBRZY! Życzę powodzenia w kolejnych zmaganiach i dalszych sukcesów. Jestem z Was dumna - z poważaniem - Beata Stzałkowska.

Gratulacje !!! Gratulacje!!! Gratulacje !!! Trzymam kciuki za Wielki Finał.

Gratulacje chłopaki

yhy... gratuluje i ja ;)

Trzymam kciuki za Was chłopaki, wymiatacie, no i Pan śmieszny informatyk też xD Pzdr

No No No :D nic tylko Gratulacje sie należą :PP pozdrawiammmmm ;**

Ten drugi ale mina hahahah Sukcesów ;))

,,kąsające zasilacze" hehe niezła nazwa mam nadzieje że wynik też będzie niezły;pozdrawiam całą czwórkę i pana Mosieja

"Warto nadmienić, że drużyna z Zespołu Szkół nr 2 jest jedyną drużyną reprezentującą powiat grajewski w tym konkursie." - tu jest pewna nieścisłość, tak jedyna reprezentująca na tym szczeblu...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.