Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11836 wyświetleń

Kasa dla solidnych

Grajewo.
Ponad 600 osób otrzyma zwrot ok. 1,1 mln zł odsetek, umorzonych Spółdzielni Lokatorsko-Własnościowej w Grajewie przez bank PKO BP za spłatę kredytów mieszkaniowych. Prezes spółdzielni zapewnia, że wszyscy otrzymają je w pierwszym kwartale 2007 roku.

W 1995 r. PKO BP zawarł ze spółdzielnią ugodę na spłatę kredytu. W przyszłym roku dobiega końca okres jej realizacji. Z uwagi na wcześniejszą spłatę podstawowego zadłużenia (4,5 mln zł) bank w dużej części umorzył odsetki (ok. 4 mln zł). Ci lokatorzy, którzy regularnie płacili, będą partycypować w umorzeniu.
Spółdzielnia spłaciła w tym roku już wszystkie kredyty, jakie zaciągnęła w PKO BP. Pieniądze należne mieszkańcom najprawdopodobniej zwróci do końca marca przyszłego roku. Ponad 100 osób musi jeszcze uzupełnić dokumenty i tym samym wywiązać się z ugody. Oni swoje odsetki dostaną za rok po uzupełnieniu braków.
wspołczesna.pl

Komentarze (3)

to są nasze pieniądze ,które wcześniej wpłacaliśmy, uważam że powinni być zwrócone w całości i do tego dołożone odsetki

Czy Marcinkiewicz już zaczął doradzać?

co to znaczy ci którzy regularnie placili, a jak placili nieregularnie to im sie nie nalezy, chyba tez sie nalezy jak z....... zupa
bedizemy dochodzic swojego, a ilu ludzi juz wykupilo mieszkania co z nimi

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.