poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11737 wyświetleń

Jesteśmy gotowi !

Czekamy na absolwentów z Wojewodzina, którzy w dniu 16 czerwca będą mogli przede wszystkim uczestniczyć w uroczystościach ale także zobaczyć jak zmieniła się ich szkoła, jak sami prezentują się na archiwalnych zdjęciach (np. 30, 20, 10 lat temu), jakie warunki ma obecnie ucząca się młodzież, w jakim stanie przetrwały kroniki, które prowadzili kiedyś oni sami jako uczniowie. Najważniejsze jednak będzie spotkanie absolwentów po latach. Wspomnienia, wspomnienia, wspomnienia….
Zapraszamy, zapraszamy, zapraszamy ….

Dobiegają prace porządkowe i dekoracyjne przed uroczystością, jest tylko jedna niewiadoma : Jaka będzie pogoda ?

Prezentowany basen wodny ( widoczny na zdjęciach) do celów rekreacyjno – widokowych został otwarty w przeddzień ZJAZDU ABSOLWENTÓW w Zespole Szkół w Wojewodzinie. Wymiary zbiornika 20m x 8m. Głębokość 30 cm. Podświetlony wieczorem zielony mostek na tle tryskających strumieniami wody fontann stwarza miłą atmosferę, swoisty mikroklimat. W projektowaniu i konstruowaniu oraz pracach wykończeniowych brała udział młodzież , także z technikum architektury krajobrazu. Koszt renowacji basenu zamknął się w cenie równej tylko nawierzchni foliowej, pozostałe prace są wysiłkiem pracowników szkoły i naszej młodzieży. Basen – nie może służyć jako basen kąpielowy, jest tylko upiększeniem krajobrazu. Wszystkim biorącym udział w pracach nad renowacją – serdecznie dziękuję.

Jeszcze raz zapraszam na uroczystości związane z nadaniem imienia szkole oraz na zjazd absolwentów.
Karol Choynowski.

foto: e-Grajewo.pl

Galeria zdjęć


Komentarze (7)

Szkoda że te spotkanie nie odbywasię po zakończeniu roku szkolnego bo bym przyjechał na taką fajną imprezę sam jestem nauczycielem. 10 lat temu skończyłem technikum faną klasę miałem a opiekunem moim była wtedy Barbara Jużwiak atak apropo pozdrowienia dla tej pani przesyłam.

no tak wojewodzin ma basen a grajewo /

Brawo Panie Dyrektorze
Ze zdjęć widać jak wielką robi pan robotę
Zyczę Panu dalszych ciekawych pomysłów
POWODZENIA

a w Grajewie to chyba nigdy nie zrobią tego basenu!!!!!!! (i nie mówcie ze grajewo nie ma tyle pieniędzy bo jezeli wojewodzin mial to i my mamy)

jaki basen jak to ma ok 10 cm głębokości bez przezady to morze jakiś staw hehe

to nie jest basen hehe

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.