niedziela, 13 października 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 12015 wyświetleń

Jest bezpieczniej ?

                 W 2006 roku na terenie powiatu grajewskiego i terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Grajewie stwierdzono ogółem 1254 przestępstw ( spadek o 77 przestępstw w stosunku do 2005 roku ),  co pozwoliło na osiągniecie wskaźnika wykrywalności w wysokości 82,9 %. Na terenie miasta Grajewo ogółem stwierdzono 897 przestępstw ( wzrost o 88 w stosunku do 2005 roku ), co stanowi 71,53 % ogólnych przestępstw na terenie powiatu grajewskiego.


 Analiza stanu bezpieczeństwa terenie miasta Grajewo w 2006 roku  ( pdf)

 Analiza stanu bezpieczeństwa terenie powiatu grajewskiego w 2006 roku  ( pdf)

  Analiza danych na temat zagrożenia przestępczością na terenie miasta Grajewo wskazuje, że wzrosła nieznacznie ogólna liczba przestępstw o charakterze kryminalnym, przy jednoczesnej poprawie ogólnego wskaźnika wykrywalności i spadku ogólnej liczby przestępstw. W dalszym ciągu niezbędna jest intensyfikacja działań z zakresu prewencji kryminalnej, skierowana na ograniczenie przestępstw w kategoriach: przestępstwa narkotykowe, przestępstwa drogowe, kradzież cudzej rzeczy, kradzież z włamaniem, uszkodzenie rzeczy, bójka i pobicie.

KPP w Grajewie dla e-Grajewo.pl

sobota, 12 października 2024

Nowa strategia migracyjna

piątek, 11 października 2024

Oferta pracy - Podlaskie Sieci Światłowodowe

Komentarze (3)

Może by tak policja i straż miejska wyszły z ulic a zaczęły kontrolować zakamarki miasta.

Gdyby nie pijani rowerzyści to pewnie ten wskażnik byłby o wiele niższy.Dlatego tak czujni są policjanci,przecierz pijany kierowca to wielki przestępca!Dawniej wystarczyło spuszczenie powietrza z kół ,a teraz?Jak w dalszym ciągu tego typu sprawy będą na pierwszym planie ,to w tym kraju nigdy nie będzie dobrze.

tu nigdy nie będzie dobrzee

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.