niedziela, 1 października 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 13191 wyświetleń

Jan Paweł II patronem szkoły

Od początku roku szkolnego 2007/2008 w Zespole Szkół Specjalnych w Grajewie rozpoczęły się przygotowania do nadania imienia Jana Pawła II. Z każdym miesiącem prace przygotowawcze nabierały tempa, angażując coraz liczniejsze grono osób, w skład którego wchodzili: uczniowie, nauczyciele, rodzice i sympatycy ze środowiska lokalnego.

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

16 października 2008 roku to również dzień, w którym będzie obchodzona trzydziesta rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.

Imię „Jana Pawła II" dla Zespołu Szkół Specjalnych w Grajewie nadała uchwałą nr XIX/138/2008 z dnia 30 czerwca 2008 r. Rada Powiatu Grajewskiego. Formalnie uchwała weszła w życie 1 września br. a uroczyście została przekazana w dniu dzisiejszym.

niedziela, 1 października 2023

Ulica Wilczewo - pożar budynku!

Komentarze (3)

Panie Dyrektorze, szanowna Rado Pedagogiczna. Gratuluję pomysłu i wyboru PATRONA. Sama uroczystość to mistrzostwo świata. Wiem ile pracy wymagają przygotowania. Docenić należy uczniów i nauczycieli. Podkreślić należy wyczucie tak wspaniałej chwili jaką jest 16 X. Witamy w gronie szkół , które mają już PATRONA. Serdecznie dziękuję za to , że mogłem uczestniczyć w tak wspaniałej i doniosłej uroczystości. Brawo dla WICEDYREKTORA no i oczywiście dla Pana Jarka - DYREKTORA.

hehe bylam tam zesztandarem sp4.;d

Panie K.CH. dziękujemy za słowa uznania skierowane do nas. Pan doskonale wie, ile pracy nas to kosztowało, dlatego cieszą nas Pana słowa.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.