środa, 17 lipca 2024

Wiadomości

  • 24 komentarzy
  • 11577 wyświetleń

Inwestycje w 2007 roku

Zapewne mieszkańców Grajewa  interesuje to co się zmieni w tym roku w naszym mieście, jakie planowane są nowe inwestycje a jakie będą już zakończone.

 Poniżej przedstawiamy wybrane zadania inwestycyjne w 2007 r. i są to:
* budowa parkingu przy MDK,
* budowa nawierzchni jezdni ul. Konopnickiej, Komunalnej, Wspólnej, os. Parkowe,
* budowa nawierzchni jezdni i chodników na ul. Targowej oraz dokończenie na os. Południe,
* rozbudowa cmentarza komunalnego,
* budowa sali gimnastycznej przy SP nr 4 ,
* budowa kanalizacji deszczowej na ul. Komunalnej, Wspólnej, Konopnickiej oraz dokończenie budowy kanalizacji deszczowej i nawierzchni na ul. H. Sawickiej,
* budowa sieci wodociągowej przy ul. Piłsudskiego, Wilczewo, Konopnickiej oraz kanalizacji sanitarnej przy ul. Piłsudskiego, Traugutta,
* budowa systemu gospodarki odpadami, modernizacja oświetlenia ulicznego,
* budowa infrastruktury technicznej na os. Przekopka, Konopnickiej,
* budowa targowicy miejskiej oraz przebudowa budynku Straży Pożarnej,

Łączne koszty finansowe wyniosą 49 514 000,00 zł zaś planowane wydatki (dochody własne, kredyty i pożyczki, środki pochodzące z innych źródeł i in.) to 4 160 000,00 zł.

e-Grajewo.pl

 

Komentarze (24)

szkoda, że przy sadowej i jej okolicach nie powstanie jakaś droga

a może radni zajęliby się w końcu zmianą ulicy ostatniej polskiej komunistki H.Sawickiej i nadanie nazwy tej ulicy :majora Łupaszki lub "Inki"-Danuty Siedzikówny

taaa popieram :) ASFALT NA SADOWEJ, ROLNEJ i innych pobliskich uliczkach :)

Proponuję zmienić nazwę ulicy hanki Sawickiej na Kaczora Donalda. Nazwa ta kojarzy się z fajnym Kaczorkiem, który robi niezłą rozpierduchę. Myślę, że nazwa ta jest i zabawna i daje pewne skojarzenia. A jakie? ............ sami wiecie

* budowa sali gimnastycznej przy SP nr 4 -miejmy nadzieję, że się ziści....

DO bez nazwy: Chciałbym dodac że nie tylko została u Nas H.Sawickiej ale ul.Krasickiego,Buczka,Traugutta

Nie noooo...Faktycznie najważniejszą sprawą powinna być zmiana nazwy ulicy! Co tam kanalizacja, jakieś chodniki czy ulice - NAJWAŻNIEJSZA ZMIANA NAZWY ULICY! Bez wątpienia podniesie to standard życia mieszkańców Grajewa!

o jak dobrze ze rynkek będzie wyglądał jak rynek a nie ja syf kiła i mogiła

Ta sala gimnastyczna miała być dla PG3

a ja chiałbym zauważyć, że niektóre punkty już przez kilka lat są tak "realizowane"; swoją drogą teren właśnie ulicy Sadowej, Rolnej oraz nowych ulic został kompletnie przez ostatnie lata zapomniany; mało tego, w zasadzie cały teren za torami został zapomniany, czy my jesteśmy mieszkańcami gorszej kategorii?

a skad radni w3ezma na to wszystko reszte pieniedzy?

No jak to skąd wezmą radni kasy , pożyczą od rydzyka hehe

aha...budowa, budowa, budowa...zobaczymy;]

a może coś lepszegooooooo

A gdzie budowa chodnika przy ul. Dwornej. Ulica ta łączy dwa osiedle Piaski i Huta z centrum miasta.

Racja, przy Sadowej i jej okolicach przydałby się jakiś asfalt, albo kostka jakaś przynajmniej, bo tam jest piach i przejechać samochodem ledwo się da. Popieram :) Nie da się tam chodzić np. jesienią jak jest błoto.

ale o nudzącej sie młodziezy w tym zadupiu jak grajewo to nikt k... nie pomyśli a później sie dziwią że są zgłoszenia na policje że ktoś pod klatką głosno sie zachowuje !!

A co z kanalizacją na ulicy Łąkowej. ?

Do 'XXX': nudząca się młodzież będzie mogła pójść do kina, które miasto remontuje... Trochę to trwało, ale w końcu będzie. Więc przestańcie narzekać, że młodzież taka biedna, niech młodzież sama trochę inwencji wykaże i zajmie się czymś produktywnym. Naprawdę nie trzeba wielu nakłądów finansowych, żeby realizować swoje zainteresowania. Ale młodzież po prostu lubi narzekać stojąc pod klatką...

Sala gimnastyczna? basen? a może by tak kanalizację? żebyśmy nie musieli załatwiać się do wiaderek, do szamb, żeby po prostu nie smierdziało w naszym mieście. Jak myślicie, co powinno być pierwsze?

Na ulicy Sadowej przydałaby się droga.

Przekopka jest bardzą starą ulicą w Grajewie i do dziś nie może się doczekać kanalizacji, wody i asfaltu Przekopka przez wiele lat jest okropnie zaniedbana!!!

Kanalizacja powinna być robiona 20 lat temu. Teraz są inne priorytety Basen Sana sportowa.

ludzie-wybierzcie kiedyś radnego z ulicy wyzwolenia , proszę , może zrobią tam chodniki

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.