Wiadomości

Inicjatywy Fundacji

Zarząd i Rada Fundacji na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego w imieniu organizatorów zapraszają mieszkańców Powiatu Grajewskiego do wzięcia udziału w poniższych inicjatywach.

Zarząd i Rada Fundacji na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego, w ramach nawiązanej współpracy z Białostockim Centrum Onkologii, organizuje w dniu 14 listopada 2007 r.
o godz. 10.00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Grajewie konferencję naukową pn. „Profilaktyka i prewencja nowotworów w województwie podlaskim”, na której wykłady wygłoszą wybitni specjaliści z Białegostoku.

Natomiast w dniu 23 listopada 2007 r. o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Grajewie, Fundacja na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego wraz z Parafią pw. Świętego Ojca Pio i Miejskim Domem Kultury organizuje koncert charytatywny pn. „O miłości, radości, nadziei”. Wystąpią artyści scen warszawskich: Joanna Cortes, Grażyna Skowron Matkowska i ks. Kazimierz Orzechowski, znany z serialu „Złotopolscy”. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego – aparatu USG – na potrzeby Szpitala Grajewskiego.

Wstęp na koncert będzie związany z dobrowolnej wysokości kwotą, pobieraną do puszek przed wejściem do Miejskiego Domu Kultury. Dodatkowo, zarówno podczas konferencji, jak i koncertu, prowadzona będzie akcja pomiaru ciśnienia krwi oraz badanie poziomu cukru we krwi. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w obu inicjatywach. 

Zarząd i Rada Funcacji na
Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewkiego
19-200 Grajewo, ul. Strażacka 6B
tel. (086) 273-84-63 fax(086)2738462

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Zabytkowe auta w piątek w Grajewie

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Bożennie Grądzkiej

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.