Wiadomości

Informacja dla przedsiębiorców     Od 01 lipca 2011r. rozpoczęła działalność Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej (CEiDG) prowadzona przez  Ministra Gospodarki w formie elektronicznego rejestru dostępnego przez internet.

     Do 31 grudnia 2011 roku będzie trwało przenoszenie danych z ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta Grajewo do CEiDG o figurujących przedsiębiorcach .

     Ze względu na fakt, że wpisy w ewidencji działalności gospodarczej tworzone  były na przestrzeni lat w oparciu o zmieniające się przepisy  prawne, informacje zawarte  w tych  rejestrach mogą wymagać korekty.

     W związku z powyższym  zachęca się przedsiębiorców do sprawdzenia i zaktualizowania swoich wpisów w ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta Grajewo do 30 listopada 2011r.


Ewidencja Działalności Gospodarczej
Urząd Miasta Grajewo, ul. Strażacka 6,
pokój nr 33, tel. 86 273 0 819wtorek, 23 lipca 2024

Ogłoszenie UM w Grajewie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.