Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 11042 wyświetleń

I miejsce dla T. Krasińskiego

Dnia 1 września 2007r. w Okręgowym Domu Działkowca w Białymstoku odbyła się uroczystość  obchodów Okręgowych Dni Działkowca 2007r. Uroczystość prowadził p. Sawicki – Prezes OZ Podlaskiego PZD, a rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem „Roty”.
Obchody uświetnili swoja obecnością m.in. posłowie z naszego regionu pp. J.P. Klim i p. K. Jurgiel, prezydent Łomży p. J. Brzeziński i Wojewoda Podlaski p. B. Paszkowski. O oprawę muzyczną zadbał zespół „Muzycy Podlasia”.

Ważnym punktem obchodów było odczytanie uchwał w sprawie nadania odznaczeń i ich wręczenie odznaczonym: „ Za zasługi dla PZD” (otrzymał prezydent Łomży) i „Zasłużony Działkowiec” oraz rozstrzygnięcia konkursów i wręczenie ich laureatom dyplomów i nagród. Laureatem  I  miejsca okręgowego konkursu „Najlepszy ROD roku 2007r” został ROD „27 Lipca „ w Białymstoku, I miejsce w konkursie „Wzorowa działka 2007r” zdobyła działka nr 133 użytkowana przez państwa Czaplińskich w ogrodzie „Generała Prądzyńskiego” w Augustowie. 

Laureatem I miejsca w kategorii „Najpiękniejsza rekreacyjna działka 2007r” został użytkownik działki nr 16 w ROD „OAZA” w Grajewie p. Tadeusz Krasiński.

Na zakończenie uroczystości przemawiali przedstawiciele władz samorządowych gratulując odznaczonymi i laureatom życząc dużo zdrowia i radości z uprawy działek. Prezes OZ natomiast podziękował zebranym za udział w uroczystości, za aktywną obronę interesów działkowców przed zakusami polityków i „uszczęśliwianiu nas na siłę”. Zapewnił również, że PZD i działkowcy nie są przeciwnikami inwestycji, chcą tylko zabezpieczenia swoich interesów.Po zakończeniu części oficjalnej uroczystości, uczestnicy przenieśli się na teren ogrodu aby wspólnie zjeść bigos i podzielić się wrażeniami.

Galeria zdjęć

Zdjęcia działki

Galeria zdjęć z Krajowych Dni Działkowca

Eugenia Wiśniewska
www.ROD.e-grajewo.pl

Komentarze (6)

Gratulacje Panie Krasinski.

Brawo sąsiedzi! Gratulacje od rodziny K. z góry :) Pozdrawiam

szkoda tylko ze nie ma zdjęć tej działki..

Rzeczywiscie piekna dzialka--jak w bajce.

Cudna dzialk,a prawda, ze mozna , jesli sie ma pomysł, zrobic bajecznie piekne miejsce do wypoczynku?. Gratulacje i slowa uznania. To jest inspiracja do dzialania pozostalym dzialkowiczom

Szczerze mowiac , nie widzialam tak pieknej dzialki .Dobrze , ze daliscie zdjecia.Zagospodarowana jest naprawde z gustem i pomyslowoscia.Jeszcze raz gratulacje.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.