Warto przeczytać

Hotel w Poznaniu blisko PKP? Gaja Hotel!

Poznań to wyjątkowe miasto, cieszące się sporym zainteresowaniem wśród turystów. Najwięcej przybywa ich w sezonie letnim, choć i zimą Poznań nie może narzekać na brak ruchu. Ogromna ilość ciekawych zabytków i miejsc godnych zobaczenia i zwiedzenia sprawia, że tutaj nie można się nudzić. Przed przyjazdem warto zarezerwować miejsce zakwaterowania. Idealnym rozwiązaniem będzie Gaja Hotel- hotel zlokalizowany tuż przy dworcu, w samym centrum miasta.


Co warto zobaczyć w Poznaniu?

Poznań, jako jedno z najstarszych miast w Polsce, oferuje wiele atrakcji turystycznych i historycznych. Sercem Poznania jest Stary Rynek pełen kolorowych kamienic, kawiarni i restauracji. W centrum rynku znajduje się Ratusz, a także słynny Mechanizm Koziołków, które co godzinę pokazują się turystom. Kolejnym ciekawym zabytkiem jest Katedra Świętych Apostołów Piotra i Pawła. To imponujące gotyckie dzieło sztuki sakralnej. Wnętrze katedry jest bogato zdobione i warto zwrócić uwagę na Złotą Kaplicę oraz organy. Najstarszą częścią miasta jest Ostrów Tumski, pełen zabytkowych kościołów, kamienic i urokliwych uliczek. Popularnym celem wycieczek jest Fontanna Neptuna, zlokalizowana na Starym Rynku. Przedstawia ona Neptuna, boga mórz i oceanów. To jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc na rynku. Warto zwiedzić także Muzeum Historii Miasta Poznania, Muzeum Instrumentów Muzycznych, Dworzec Kolejowy Poznań Główny czy Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Miejsc, które warto zobaczyć nie tylko w dzielnicy Stare Miasto, w centrum miasta, ale w ogóle w całym Poznaniu jest mnóstwo. To dlatego miasto to cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem turystycznym zarówno w sezonie, jak i poza nim. W Poznaniu nie sposób się nudzić, a mnogość miejsc do odwiedzenia sprawia, że konieczne jest zarezerwowanie miejsc noclegowych, by móc przeznaczyć więcej czasu na zwiedzanie miasta.


Wyjątkowe designerskie hotele w centrum miasta

W centrum miasta Poznań znajduje się wiele wspaniałych, nowoczesnych hoteli, oferujących swoim gościom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Znajdują się tu m.in. hotele przyjazne zwierzętom, pozwalające na wypoczynek razem z ukochanymi pupilami. Są tu też romantyczne hotele, idealne do organizacji wieczoru we dwoje. Na uwagę zasługuje przede wszystkim Hotel Gaja, zlokalizowany na Jeżycach, w samym centrum Poznania. Jego doskonała lokalizacja sprawia, że trafić do niego można z każdego zakątka miasta.


Hotel z Poznaniu blisko PKP

Gaja Hotel mieści się w niewielkiej odległości od Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Starego Miasta. Dogodna lokalizacja sprawia, że goście mogą dotrzeć tu wygodnie z każdego zakątka kraju i nie tylko. Bliskość do poznańskiej Starówki daje idealne okoliczności do zwiedzenia tego urokliwego zakątka miasta. Z hotelu rozpościera się piękny widok na panoramę całego miasta. Goście mogą korzystać z hotelowej restauracji, w której serwowane są dania kuchni polskiej, jak europejskiej. Gaja Hotel to miejsce idealne również do organizacji niezapomnianych imprez firmowych.

Gaja to hotel w Poznaniu blisko PKP. Oferuje zakwaterowanie w 54 pokojach. Dostępne są pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, pokój rodzinny, a także apartamenty. Atutem jest prywatna łazienka z prysznicem dla każdego pokoju. W hotelu dostępna jest restauracja, bar, a także kręgielnia i bilard. Jest także bogato wyposażone zaplecze konferencyjne. Przy hotelu na gości czeka parking. Istnieje możliwość skorzystania z ofert specjalnych- w tym celu należy skontaktować się z obsługą hotelu. Więcej informacji na http://gaja-hotel.pl/  

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.