wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 12377 wyświetleń

Hej ho ! Do szkoły by się szło...

Poniedziałek 4 września br. – początek roku szkolnego 2006-2007 r.. Od rana chodniki w Grajewie tłumnie opanowali uczniowie z rodzicami. Dla jednych to początek na drodze edukacji, dla innych to kolejny  szczebel szkolnej drabinki , jeszcze inni zaś powoli kończą pewien etap kształcenia - przygotowując się do matury, myślą już zapewne o studiach.   

- Szkoda, że to już koniec wakacji, chociaż bardzo lubimy naszą szkołę. Najbardziej obawiamy się j.angielskiego, to trudny język, który jak na razie sprawia nam najwięcej kłopotu – mówią wspólnie Kasia Lipowska z II d,  Dominika Maciorowska z II b, Natalia Cholecka, z III d i Agnieszka Wiejak, z III c, cztery szkolne koleżanki z SP Nr 4 w Grajewie.


Tym najmłodszym ( przedszkolaki, uczniowie klas 1-3) , średnim ( podstawówka i gimnazjum ) oraz najstarszym ( uczniowie szkół średnich, maturzyści ) życzymy udanego roku szkolnego. 

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (11)

Spoko=]]Wakacje mogły by trwać dłuzej ale i tak wmiare długo trwają:)A mam pytanko dacie zdjęcia z Pg1 -początku roku.Prosze!

hej ho oj by sie nie szło:P:P ale mus to mus

A z Pg3 zdjęć nie ma tylko jak zwykle SP4 !!!!

dodajcie wiecej zdjec

nie no są dwie foty z pg3 xD bueheh przedostatnia fotka rLz ...ziomY harDcorOwe z Ia xD

Siemka!Krolina jestes na Fotce xD
A tak pozatym F.E.4.R. dlatego nie dali bo nie bylo co do oglondania xD

Hehe nooo z pg3 wlasnie sa focie :) Dziewczyneq z naszej kalsy min =]] Yoo nasza 1a jest sexii nkt nas nie przebije i pomyslec ze wszyscy narzekali na poczatku...:P A mamy chyba najlepszo pierwszo:D...Noo i jest gites:D U nas nawet kotowania nie bylo noo jeden koles skotowal na rece jednego i na wyszce mial lipe I byla faza wtajemniczeni wiedzo o co chodzi..no ale bzw koncze pozdro dla pg3 a w szczegolnosci dla 1a ziomow:*:)3majta sie ludzisqa ;)

Hej ho!Do szkoly by sie nie szlo!

wakacje powinny trwać wiecznie

to nie Dominika Maciorowska jst tylko inna...buhehehe

bym chciala zeby wakacje trwaly 10 miesiecy a rok szkolny 2 miesiace:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.