piątek, 8 grudnia 2023

Sport

  • 10 komentarzy
  • 15859 wyświetleń

Grajewski Bal Sportu 2017

11 lutego 2017 roku w Ośrodku Knieja w Rajgordzie odbył się reaktywowany Grajewski Bal Sportu. Kapituła przyznała nagrody oraz wyróżnienia w następujących kategoriach:
 

Trener Roku 2016 – Grzegorz Czyżewski (zapasy)
Sportowiec Roku 2016 – Dawid Nitupski (zapasy)
Odkrycie Roku 2016 – Maciej Krupa (piłka nożna)
Impreza Roku 2016: Mecz  Polska – Białoruś U-15  (Grajewo 26.05.2016)
Sponsor Roku 2016: Eko-Dom Sp. z o.o.

Wyróżnienia otrzymali: Radosław Guzowski (były piłkarz Warmii Grajewo), Dawid Kolonowski (zawodnik MMA), Krzysztof Ciurzycki  (trener karate Shotokan)

Na Balu zorganizowano aukcję, z której dochód ponad 3000 zł zostanie przeznaczony na cel charytatywny (zakup specjalistycznego roweru sportowo-rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnej dziewczynki z miasta Grajewo, która jest fanka sportu i mimo niepełnosprawności stara się czynnie brać udział w ważnych wydarzeniach sportowych). Licytację kilku wartościowych przedmiotów oraz wyjątkowych pamiątek  poprowadził burmistrz Dariusz Latarowski oraz dyrektor Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe „Knieja” Krzysztof Poboży. 

 

e-Grajewo.pl

 

Komentarze (10)

Brawo Dawid. Gratulacje.

Gratulacje Dawid!!!

Gratulacje Grzesiek. Czekamy na dalsze sukcesy Twoich zawodników :)

Odkrycie roku? Brawo Maciek! ^^

Gratulacje dla Czyżyka. Tytuł trenera roku jak najbardziej zasłużony. Wielki szacunek dla waszego Burmistrza za docenienie sekcji. Pozdrawiam

impreza ta byla platna czy może wstęp wolny ?

Gratulacje Grzesiu,jesteś Wielki!!!

Musze przyznać, że byłem na wielu imprezach, ale to co zrobili na Kniei przebiło moje oczekiwania, wielkie brawa organizatorom

Zespól i liga brawo....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.