sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

Grajewscy Strzelcy w Kolnie

    W niedzielę 27 lipca br. w parafii p.w. Św. Anny w Kolnie odbył się festyn parafialny, na którym członkowie Związku Strzeleckiego „Strzelec” Organizacji Społeczno-Wychowawczej Jednostki Strzeleckiej 1011 Grajewo zademonstrowali umiejętności współdziałania grupowego w zakresie: ochrony VIPa przed atakiem, zasad działania członków patrolu w przypadku bezpośredniego ataku oraz sposobów ewakuacji rannego z pola walki, treningu postaw strzeleckich z długą i krótką bronią, podstawowych ciosów i uderzeń karabinkiem AK, zasad współdziałania dwuosobowych patroli w przypadku zacięcia broni lub wymiany magazynka.
Ponadto zaprezentowano techniki walki wręcz zaczerpnięte z systemów bojowych takich jak KRAV MAGA i COMBAT  56, które są używane w wojsku oraz różnego rodzaju formacjach mundurowych.        
W trakcie festynu wszyscy chętni mogli sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie z użyciem karabinków pneumatycznych na strzelnicy przygotowanej i prowadzonej przez Strzelców. 
Gościem specjalnym imprezy była  wielokrotna Mistrzyni Świata i Europy w kickboxingu i boksie – Iwona Guzowska

Zdjęcia

W festynie wzięliśmy udział na zaproszenie pochodzącego z Grajewa księdza Tomasza Olszewskiego, który pełni posługę kapłańską w Kolnie.

   Dowódca JS 1011 Grajewo
st.sierż.ZS Grzegorz Gardocki

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.