Grajewo. III Runda Pucharu Polski

Ogromną sensację sprawili we wtorek piłkarze drugiego zespołu naszego Klubu. W meczu trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego, grające w A Klasie rezerwy WARMII pokonały czwartoligową KRYPNIANKĘ Krypno 2:1. To był pierwszy w historii naszego miasta oficjalny mecz rozegrany przy sztucznym oświetleniu na boisku imienia majora Jerzego Matulanisa przy ul. Wojska Polskiego.

Spotkanie od początku miało dość wyrównany przebieg. Na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem schodzili do szatni goście. W 42 minucie Patryk Kaczyński strzałem w długi róg naszej bramki pokonał Łukasza Sobolewskiego. W drugiej połowie WARMIA miała swoje okazje, ale kluczowa dla meczu była końcówka spotkania. Gdy zawodnicy z Krypna byli już niemal pewni zwycięstwa, zespół trenera Kamila Randzio odmienił wynik w ostatnich minutach meczu. Najpierw po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wprowadzony na boisko kilka minut wcześniej Jakub Domitrz uderzył piłkę, która po niefortunnej interwencji bramkarza KRYPNIANKI wpadła do siatki! W 90 minucie odbita piłka trafiła do Domitrza, który bez wahania strzelił i zdobył gola na wagę zwycięstwa i awansu do kolejnej rundy pucharowych rozgrywek!