poniedziałek, 25 października 2021

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 13112 wyświetleń

GRAJEWO PRZYSZŁOŚCI

GRAJEWO PRZYSZŁOŚCI

Gospodarcza przyszłość Grajewa

Jesienią czeka nas kolejne święto demokracji - wybory samorządowe. Jednym z naszych głównych celów jest zapewnienie jak najszerszego udziału obywateli w rządzeniu. W związku z tym pragniemy zaprosić po raz kolejny do dyskusji programowej poświęconej przyszłości naszego miasta i powiatu. Spotkania z wyborcami to element projektu GRAJEWO PRZYSZŁOŚCI. Wierzymy, że ich wymiernym efektem będą Państwa propozycje wpisane w poszczególne filary diagramu programowego. Ten zaś będzie podstawą programu wyborczego Platformy Obywatelskiej RP w Grajewie i powiecie w najbliższych wyborach.

Temat trzeciego spotkania to: ROZWÓJ GOSPODARCZY – PODSTAWOWYM CELEM RZĄDZĄCYCH. Na spotkanie zapraszamy
10 września 2010 roku o godzinie 17.00 do restauracji FOLKOWA
w Grajewie, ul. Kopernika 45.

Gościem spotkania będzie jeden z twórców ,,ełckiego cudu gospodarczego” Wojciech Kierwajtys obecnie Wiceprezes Zarządu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

więcej: www.po-grajewo.pl

Przewodniczący
Platformy Obywatelskiej RP
   w Grajewie
   Stanisław Adam Doliwa

poniedziałek, 25 października 2021

Kronika 997 - Ełk

Komentarze (4)

a będzie o cudzie PO: VAT 23%, 8%, 5% o d 01 stycznia 2011?

to idź i zapytaj... przynajmniej cos zrobisz a nie tylko siedzenie w domu i czekanie na gotowe

Zgodnie z diagramem filary mają wywindować Platformę, a zwłaszcza jej lokalnych działaczy na szczyt... znamy to na przykładzie Donalda i Bronka

Czyli jest trochę prawdy w rozwazaniu zasłyszanym od gości przy butelce piwa pod sklepem, ze Polak dobrze pracuje i nie narzeka tylko pod obcym nadzorem. I nigdy nie należy dawać Polakowi mozliwości rządzania bo zawsze będzie wykorzystywał drugiego Polaka i prędzej czy później i tak wszystko s...rzy.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.