Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 14888 wyświetleń

Grajewianie z narkotykami


W Czarnej Wsi funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej mazdę, której kierowca i dwoje pasażerów mieli przy sobie narkotyki. Wszyscy trafiły do policyjnego aresztu. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają grajewscy policjanci.

18 lipca 2011 r. policjanci z Oddziałów Prewencji z Białegostoku, w miejscowości Czarna Wieś w gminie Rajgród, zatrzymali do kontroli mazdę. Kierowca i pasażerowie zachowywali się bardzo niespokojnie. Funkcjonariusze podejrzewali, że mogą oni mieć przy sobie narkotyki. Mundurowi nie mylili się. Podczas sprawdzania osób znaleźli przy nich łącznie 17 gram marihuany. Mieszkańcy Grajewa w wieku 18, 23 i 24 lat trafili do policyjnego aresztu.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają grajewscy policjanci - informuje oficer prasowy KPP
niedziela, 29 maja 2022

17 czerwca zmiana w OC

Komentarze (14)

jaka marka samochodu?

seat lub volvo

mazda 323 rot poobijana bgr

wyczekuje dnia kiedy ta cała klika przestanie byc taka prawilna i pozaganiają wszyscy siebie nawzajem. tego wam życzę, może nauczycie się życia w społeczenstwie.

Mazda dzieciaku !! moze z Bełdy jechali ;D hhaha

Kiedy się skończy w końcu ta cała nagonka...:( Na biednych ludzi, którzy lubią sobie zapalić, nie robiąc nikomu krzywdy!!! Zbyt pozytywna, dlatego zakazana!!!

ale z was tempe jany albo konkretnie zjarani jestescie przeciez pisze ze mazda

Marihuana to nie narkotyk ;]

lepiej byscie sie zajeli tymi co robia burdy w parku central i łamią ławki i drzewska dewastuja i strach przejsc. Ci z mazdy przynajmniej nikomu nic nie robili i jechali sobie gdzies nad jezioro.

sam juz nie pale ale jestem za legalem

Wszyscy trafiły do policyjnego aresztu.

Nie palę,ale jestem za oni mniej krzywdy robią innym niż alkoholicy.Może nie powinni prowadzić(najarani),ale to inny temat.
Kierowca

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.