Kraj

Golf zderzył się z drezyną

KPP Ełk:

Golf zderzył się z jadącą drezyną, skończyło się na niegroźnych potłuczeniach ciała pasażera


Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło  na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Nowej Wsi Ełckiej. 22-latek kierujący vw golfem prawdopodobnie nie zachował szczególnej ostrożności. W konsekwencji  auto zderzyło się z jadącą ciężką drezyną motorową. Golfem podróżowało również czterech pasażerów. Jeden z nich trafił do szpitala z ogólnymi potłuczeniami.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 16.00 w Nowej Wsi Ełckiej na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 22-letni kierowca vw golfa prawdopodobnie nie zachował szczególnej ostrożności przed znakiem „stop”.  W konsekwencji auto zderzyło się z jadącą ciężką drezyną motorową. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.


22-latek podróżował z czterema pasażerami. Jeden z nich trafił do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała. Jemu życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.
Policjanci w dalszym ciągu wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.